مستربچ های رنگی

مطابق نظر و سلیقه ای مشتری می توان به محصولات مستربچ های رنگی  مانند مشکی،زرد،قرمز،آبی و شیری و.....اضافه نمود.  برای تولید مستربچ های رنگی از رنگدانه های پودری جامد در رنگ های مختلف استفاده می شود. این رنگدانه ها بر اساس ساختار شیمیایی شان بخشی از طیف مرئی را جذب و بخش دیگر را منعکس می کنند.

خرید آنلاین مستربچ رنگی

مستربچ های رنگی تولید شده توسط شرکت بهسا پلیمر پارس در پنج گروه ذیل دسته بندی و عرضه می گردند:

  1.     مستربچ های حاوی رنگدانه های آلی و معدنی
  2.     مستربچ های متالیک
  3.     مستربچ های صدفی
  4.     مستربچ های فلوئورسنت
  5.     مستربچ های سفارشی

قیمت مستربچ های رنگی

برای اطلاع از لیست قیمت مستریچ های رنگی با احسان پلاستیک در تماس باشید.


با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های تولید کامپاندهای پلیمری و فرمولاسیون های بهینه، طیف گسترده ای از مستربچ های رنگی با نام تجاری ®Becolor، با کیفیت و ویژگی های منحصر بفرد بر طبق آخرین استانداردهای جهانی و با بالاترین میزان غلظت رنگدانه در این شرکت تولید می شود. همچنین این شرکت انواع مستربچ با فرمولاسیون های گوناگون را بنا به درخواست مشتریان محترم تولید و عرضه می نماید.


اجزا مستربچ رنگی :

 پیگمنت:
اصولا پیگمنت ها می توانند کارکردهای مختلفی در پلاستیک ها داشته باشند به عنوان مثال حفاظت نوری پلیمر با تیتان دی اکسید و تقویت مکانیکی با گریدهای معینی از کرین بلک از این دسته می باشند. پیگمنت ها به دو دسته آلی و معدنی تقسیم می شوند .

مستریج رنگی در تهران

افزودنی های مصرفی در مستربج:
مهمترین افزودنی در تهیه مستریچ عوامل پراکنده کننده هستند.عموما در تهیه مستریچ پیگمنت ها بعد از پراکنده شدن تمایل به تجمع دوباره و تشکیل کلوخه دارند.

که نیاز به افزودن این عوامل است. در میان پراکنده کننده ها واکس ها گونه های جدید تری هستند وظیفه این واکس ها تر کردن سطح پیگمنت ها و پایدار سازی آنها بعد از پراکندگی است

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون لمینت در تهران