مستربچ های لیز کننده و آنتی بلاک

مستربچ لیزکننده ای می باشد که با اسم های لیزکننده و یا مستربچ اسلیپ هم شناخته و معرفی می شوند جهت کاهش

اغلب سطج های پلیمری اصطکاک بالایی را نشان می دهند که به بروز مشکلاتی در طی مراحل تولید و استفاده در پروسه های پیچاندن رول فیلم ها،تولید کیسه،عملیات بسته بندی،رهایش قالب منجر می شود.

برای مطالعه بیشتر نایلون شیرینگ در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید

نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد.

در حقیقت نایلون شیرینگ به صورت یک لایه و دو لایه تولید می گردد که مانند پوشش های دیگر هر چقدر که تعداد لایه های آن زیادتر باشد کیفیت آن هم بالاتر می رود.ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت می باشد و از 30تا200میکرون است.عرض آن هم از 10تا120سانتی متر متغیر می باشد. در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

نایلون لمینت در تهران

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (نایلون لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

برای مطالعه بیشتر نایلون لیمنت در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید .

مستربچ لیز کننده

فیلم های پلیمری به چسبندگی بر روی سطح فلز و دیگر سطوح فیلم، با توجه به ضریب بالای اصطکاک (COF)، که موجب محدودیت در سرعت فرآیند میشود گرایش زیادی دارند. مهاجرت مواد افزودنی لیز کننده همراه با سازگاری کنترل شده با مواد پلیمری، ضریب اصطکاک را کاهش می دهد.سرعت مهاجرت مربوط به ساختار شیمیایی، لغزش و نوع پلیمر باید تحت کنترل باشد. طیف گسترده ای از محصولات  لیزکننده به طور خاص برای کاربردهای متفاوت تحت نام تجاری POYAD AB و SL طراحی شده است.

پادنا پلیمر

استفاده از مستربچ اسلیپ سبب صیقلی شدن ،افزایش کیفیت سطح فیلم،کاهش ضایعات کاهش استهلاک ماشین آلات ،کاهش چسبندگی سطوح فیلم به هم و تسهیل در فرایند تولید می شود.این مستربچ ها در محصولات نایلون های نازک،نایلون معمولی وضخیم،نایلون کشاورزی،شیرینگ و کیسه نایلونی کاربرد دارند.

عملکرد متسربج های لیز کننده و آنتی بلاک از طریق مهاجرت به سطح می باشد.هنگامی که پلیمر خنک می شود، یک لایه ی روان کننده جامد روی سطح تشکیل می شود که اصطکاک یا چسبندگی بین سطوح پلیمری با مواد دیگر را کاهش می دهد.

لیز کننده پلاستیک

لیز کننده

مستربچ لیز کننده حاوی افزودنی ایست که با ایجاد یک لایه یکنواخت و نامرئی از مواد لیز کننده روی سطح محصول، سبب کاهش ظریب اصطکاک سطح پلاستیک که ذاتا تمایل به چسبیدن به یکدیگر و سطوح فلزی دارد شده و کار با فیلم ها و ورقه ای پلاستیکی را راحت تر کرده و سهولت رهایش قطعات تزریقی از قالب را بهبود می بخشد. شرکت 3P مستربچ لیز کننده را در دو گرید 3P batch-SL709  بر پایه پلی اتیلن و 3P batch-SL708 بر پایه پلی پروپیلن ارائه می دهد. همچنین مستربچ fast slip را در دو گرید 3P batch-FSL709 بر پایه پلی اتیلن و 3P batch-FSL708 را بر پایه پلی پروپیلن که با عملکرد سریع تر خود مناسب برای تولید فیلم و قطعات تزریقی است را ارائه می دهد.