چاپ نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

برای چاپ نایلون شیرینگ در تهران میتوانید با کارشناسان  احسان پلاستیک در تماس باشید شما میتوانید از قیمت چاپ نایلون شیرینگ در تهران با ما در تماس باشید .

بسیاری از افراد که به فکر راه انداختن یک خط تولید هستند نیاز به یک بسته بندی برای محصولات خود دارند ، یکی از بهترین نوع های بسته بندی با نایلون شیرینگ است.

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ در نوع یک و دو لایه تولید میشود که همانند سایر پوشش ها هر چه تعداد لایه های آن افزایش می یابد کیفیت آن نیز بالاتر میرود. ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است و از 30 تا 400 میکرون میباشد. عرض آن نیز از 10 سانت تا 4 متر میتواند تغییر کند. اگر مشتری به نایلون شیرینگ رنگی احتیاج داشته باشد میتواند این پوشش را در رنگ بندی های متنوع و گوناگون سفارش دهد.نایلون شیرینگ قیمت زیادی ندارد و همین موضوع باعث شده تا تمامی صنایع کوچک تا بزرگ از این نوع پوشش به راحتی و با پرداخت مبلغ اندکی استفاده کنند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

نایلون‌های شیرینک در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید میشوند و عموما بنا به درخواست مشتری، سفارشی تولید میشوند. چرا که در صنایع مختلف، عرض و طول نایلون و همچنین حجم مورد نیاز، متفاوت است.

 نایلون شیرینگ حرارتی در تهران

نایلون شیرینگ پلاستیکی است شکل پذیر، بسیار نازک و حساس به تغییرات دمایی به همین دلیل به آن نایلون شیرینگ حرارتی نیز گفته می‌شود. پر واضح است هر چه ایزوله بودن بسته بندی برای شما مهم تر باشد، نیاز به خرید نایلون شیرینگ ضخیم‌تر، بالا خواهد بود..

لیبل شیرینگ در تهران

لیبل شیرینگ با ایجاد جلوه های بصری کمک شایانی به فروش محصول می کند که می توان با شیوه های مختلف چاپ روی بسته و یا انواع برچسب های رنگی از پیش چاپ شده باشد.

از دیگر راه هایی که فراگیر شده استفاده از نوعی لفاف بسته بندی به نام لیبل شیرینک است که طراحی های خلاقانه ای روی محصول درج می کند. این لیبل ها از جنس پلی اتیلن و مشتقات آن تولید می شود. ضخامت لیبل شرینک اسلیو از 30 تا 100 میکرون متغیر است که این میزان بسته به کاربری آن متفاوت خواهد بود.

چاپ روی شیرینگ در تهران

همانطور که در ابتدا گفته شد نایلون های شیرینگ جهت بسته بندی انواع محصولات هستند که باعث حفاظت از محصولاتی که داخل بسنه بندی نایل شیرینگ هستند میشوند حال میتوان گفت با چاپ بر روی نایلن های شیرینگ تا چه میزان میتوان باعث جلب توجه مشتریان و از همه مهم تر متمایز کردن محصولتان با دیگر محصولات شد.

خرید عمده نایلون شیرینگ در تهران

برای خرید عمده نایلن شیرینگ میتوانید با مراجعه به وب سایت ما مراجعه مراجعه نمایید.

انواع شیرینگ در تهران

  1. شرینک پک C.V.P
  2. شرینگ پلی الفین p.o.f
  3. شیرینگ پلی اتیلن

کاربردهای مختلف نایلون شرینگ

  1. حفاظت در برابر ضربه خصوصا در زمان جابه جایی.
  2. حفاظت در برابر آلودگی که عموما در صنعت غذایی و بهداشتی مورد استفاده است
  3. چاپ نایلون شیرینگ در چه مشاغلی کاربرد دارد

همانطور که پیش تر گفتیم پلاستیک شیرینگ طیف گسترده ای از محصولات را برای بسته بندی در بر می گیرد که نمی توان تمام آن ها را نام برد اما یکی از عمده مصارف نایلون شیرینگ که همیشه در فروشگاه های مواد غذایی در دیده عموم قرار دارد باکس های آب معدنی ، دلستر ، نوشابه و …. است که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی می شوند.