نایلون شیرینگ چیست

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است . نایلون شیرینگ از جمله نایلون هایی می باشد که در صنایع تولیدی جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد و از راه حرارت برروی محصول وکیوم می گردد. همان طور گه می دانید طول و عرض محصولات و اندازه آن ها در صنایع گوناگون مختلف می باشد.به منظور تولید نایلون شیرینگ تقاضا و سفارش مشتری مد نظر است.

در حقیقت نایلون شیرینگ به صورت یک لایه و دو لایه تولید می گردد که مانند پوشش های دیگر هر چقدر که تعداد لایه های آن زیادتر باشد کیفیت آن هم بالاتر می رود.ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت می باشد و از 30تا200میکرون است.عرض آن هم از 10تا120سانتی متر متغیر می باشد. در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (نایلون لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

چاپ نایلون شیرینگ

در موارد چاپ روی نایلون شیرینگ باید دقت کافی داشت زیرا خاصیت شیرینگ پذیری (جمع شوندگی )  باعث از بین رفتن یا کشیدگی تصویر می شود از همین رو در نقاطی شیرینگ پذیری بسته بندی بالا است نباید از موارد چاپی استفاده کرد .

نایلون های شیرینگ با پایه رنگی یا شفاف تولید می شود که پایه های رنگی باعث از بین رفتن قسمت هایی که بسیار جمع شده اند یعنی گوشه بسته بندی می شود .

نایلون شیرینگ پک

میتوان با آن جلوه خاصی به محصولات شرکتهای تولیدی داد و به نوعی این  کار باعث افزایش راندمان تبلیغات بصری آن محصول خاص میشود.

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد نایلون شیرینگ ازجمله نایلون هایی است که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و به حرارت حساس می باشد و در صورتی که حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی و خصاصت آن سبب شده است تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از آن که حرارت دید به خوبی جذب بدنه محصول می شود و می تواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن می شود به خوبی جلوگیری نماید. نایلون شیرینگ یک مزایای بزرگ را در بسته بندی محصولات به وجود می آورد که آن هم جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و هم چنین روی محصول می باشد. هیچ کدام یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند نمی توانند مانند نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری نمایند.

قیمت نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ را شرکت های تولید کننده مطابق کیفیت محصول تولیدی خود و هم چنین موادی که در ساخت به کار برده اند تعیین می کنند. در دنیای امروزشرکت هایی وجود دارند که برای تولید نایلون شیرینگ از موادی به مراتب با کیفیت تر از سایر تولیدکنندگان استفاده می کنند که همین موضوع می تواند قیمت نایلونی که به دست مشتری می رسد را بالا ببرد.  هیچ سازمان و ارگانی وجود ندارد که قیمت نایلون شیرینگ را تعیین کند و مشتری با استعلام قیمت باید خرید خود را از فروشگاه هایی انجام دهد که بهترین و منصفانه ترین قیمت را ارائه می دهند.