چاپ لیبل شیرینگ در تهران

در کنار مزیت هایی که بسته بندی به کمک دستگاه لیبل شرینگ دارد. استفاده از فیلم های چاپ شده برتری ویژه ای ایجاد نموده. به طوری که این فیلم ها ضمن بسته بندی و محافظت از محصول نقش تبلیغ کالا را هم ایفا می کند. معمولا بر خلاف شیرینگ دسته ای محصولات به منظور بسته بندی و محافظت، لیبل شرینگ جهت بسته بندی تکی روی ظروف و بطری استفاده می شود. چاپ به روی لیبل شرینگ به کمک فناوری چاپ فلکسو و یا چاپ دیجیتال انجام می گیرد. و به راحتی این رول ها با نماد و تصاویر دلخواه قابل سفارش هستند.

امروزه برای پلمپ کردن درب ظروف نیز از لیبل شرینگ استفاده می کنند. در این حالت که خیلی هم مرسوم شده غلاف تنها به دور در محصول انداخته می شود. و بعد از هدایت از تونل حرارتی دستگاه شرینگ پک درب کالا مهر و موم می گردد.

چاپ لیبل شیرینگ حرارتی بطری

لیبل شیرینگ حرارتی نوعی روکش‌های جمع شونده است که بیشتر از آن برای عایق سیم، کابل، اتصالات و … استفاده می‌شود. این نوع روکش‌ها دربرابر علائم محیطی بسیارزیادی همچون  فرسودگی، تغییرات آب وهوایی و… مقاومت بسیارزیادی دارند. در چاپ لیبل شیرینگ حرارتی نوعی لیبل روی جسم به کمک حرارت چسبانده می‌شود. البته برای حرارت دادن شیرینگ لازم است از یک وسیله مطمئن مانند سشوارصنعتی استفاده کنید. دقت کنید میزان حرارت لازم برای چسباندن شیرینگ نیز متفاوت است، به همین دلیل نیز با کمک این وسیله می‌توانید حرارت را تنظیم کنید.

قیمت چاپ لیبل شیرینگ تهران

دقت داشته باشید این نوع لیبل شیرینگ حرارتی خاصیت جمع شوندگی متفاوتی دارند. به همین دلیل نیز باید براساس نیاز خود بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. درادامه شما را بیشتر با انواع این نوع شیرینگ‌ها بحث می‌کنیم.

چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران

لیبل شیرینگ حرارتی براساس کاربردهای متفاوت، انواع مختلفی دارد. برای این که بتوانید نمونه درستی از آن‌ها را انتخاب کنید، لازم است انواع آن‌ها را بشناسید. درادامه انواع آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

چاپ لیبل شیرینگ

لیبل شیرینگ با ایجاد جلوه های بصری کمک شایانی به فروش محصول می کند که می توان با شیوه های مختلف چاپ روی بسته و یا انواع برچسب های رنگی از پیش چاپ شده باشد.

لیبل شیرینگ

از دیگر راه هایی که فراگیر شده استفاده از نوعی لفاف بسته بندی به نام لیبل شیرینک است که طراحی های خلاقانه ای روی محصول درج می کند. این لیبل ها از جنس پلی اتیلن و مشتقات آن تولید می شود. ضخامت لیبل شرینک اسلیو از 30 تا 100 میکرون متغیر است که این میزان بسته به کاربری آن متفاوت خواهد بود.

نحوه کارکرد لیبل شرینک

تکه ای از این لیبل های نازک برش داده می شود و به فراخور نحوه کار، روی محصول، دور کل محصول و یا قسمتی از دور محصول (مثلا تنها بخش درب محصول) را به صورت یک غلاف درز دار می گیرد. عملیات برش و قرار دادن غلاف ها می تواند به صورت خودکار و یا دستی انجام گیرد. سپس محصول به کمک نوار نقاله به کوره حرارتی با طول 2-3 هدایت می شود. بعد از حرارت دهی این لایه دچار جمع شدگی می شود و مانند یک پوشش تمام یا بخشی از محصول را درون خود جای می دهد. استفاده از هوای داغ ، اشعه مادون قرمز و تونل‌های بخار روش هایی هستند که برای شرینک در دستگاه لیبل شرینک استفاده می‌‌شود. البته باید گفت که ضریب انقباض فیلم یا نایلون شرینک بسته به کیفیت و جنس آن متفاوت است.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد. این نایلون منعطف و قابل شکل دهی می باشد و در درجه حرارت بالا برای وکیوم اجناس می توان از آن استفاده نمود در وکیوم اجناس حساس باید نایلون ضخیم تر را مورد استفاده قرار دهید.