چاپ لیبل شیرینگ در تبریز

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است چاپ لیبل شیرینگ در تبریز با توجه به نوع و درخواست شما عزیزان صورت می گیرد در طرح و اندازه های متنوع برای اطلاع از نحوه چاپ لیبل شیرینگ با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید . لیبل شیرینگ با ایجاد جلوه های بصری کمک شایانی به فروش محصول می کند که می توان با شیوه های مختلف چاپ روی بسته و یا انواع برچسب های رنگی از پیش چاپ شده باشد.

لیبل شیرینگ

از دیگر راه هایی که فراگیر شده استفاده از نوعی لفاف بسته بندی به نام لیبل شیرینک است که طراحی های خلاقانه ای روی محصول درج می کند این لیبل ها از جنس پلی اتیلن و مشتقات آن تولید می شود. ضخامت لیبل شرینک اسلیو از 30 تا 100 میکرون متغیر است که این میزان بسته به کاربری آن متفاوت خواهد بود.

نحوه کارکرد لیبل شرینگ

 1. تکه ای از این لیبل های نازک برش داده می شود و به فراخور نحوه کار، روی محصول،
 2. دور کل محصول و یا قسمتی از دور محصول (مثلا تنها بخش درب محصول)
 3. را به صورت یک غلاف درز دار می گیرد.
 4. عملیات برش و قرار دادن غلاف ها می تواند به صورت خودکار و یا دستی انجام گیرد.
 5. سپس محصول به کمک نوار نقاله به کوره حرارتی با طول 2-3 هدایت می شود.
 6. بعد از حرارت دهی این لایه دچار جمع شدگی می شود و مانند یک پوشش تمام یا بخشی از محصول را درون خود جای می دهد.
 7. استفاده از هوای داغ ، اشعه مادون قرمز و تونل‌های بخار روش هایی هستند که برای شرینک در دستگاه لیبل شرینک استفاده می‌‌شود.
 8. البته باید گفت که ضریب انقباض فیلم یا نایلون شرینک بسته به کیفیت و جنس آن متفاوت است.

ویژگی لیبل شیرینگ

محافظت از نور خورشید

این لیبل ها در کنار زیبایی بخشی، در برخی موارد جنبه محافظتی از کالا را دارند. مثلا برخی از ظروف حاوی مواد نوشیدنی که در مقابل اشعه UV خورشید قرار می گیرند، در زمان کوتاهی غیر قابل استفاده خواهند شد. به همین دلیل تولید کنندگان برای افزایش طول دوره استفاده از این نوع محصولات از پوشش لیبل شیرینک اسلیو با لایه محافظتی UV استفاده می کنند. عملیات لیبل شرینگ برای یک بطری از زمان برش لیبل ها و قرار دادن غلاف ها روی ظرف و عبور از تونل حرارتی در کمتر از 30 ثانیه انجام می شود . لبته در دستگاه لیبل شرینک اتوماتیک این زمان به یک سوم کاهش می یابد.

قیمت ارزان لیبل شیرینگ

رول های مصرفی لیبل شرینک به نسبت کارایی و جلوه ای که می دهد قیمت بالایی ندارد. همچنین با یک بار سفارش می توان نقوش مورد نظر را روی آن ها چاپ نمود و با توجه به تولید متراژ های بالایی خریداری نمود. این رول ها تاریخ انقضای خاصی ندارند و در شرایط عادی سال ها قابل استفاده هستند. PVC ارزانترین و در دسترس ترین ماده ای است که می توان فیلم شرینک از آن تولید کرد.
قابلیت وکیوم و پلمپ کردن:

برخی از خوراکی ها مانند شیشه های سس مایونز ، آب لیمو و … باید جوری طراحی شوند که باز شدن درب قابل تشخیص باشد و حالت دست خوردگی آن فورا مشخص شود. برای همین منظور می توان تنها غلاف لیبل شیرینگ را در بخش درب بطری و ظروف مورد استفاده قرار داد.

لیبل شیرینگ pvc

 1. قابلیت تولید لیبل شیرینگ pvc در تمام ابعاد
 2. چاپ تصویر روی لیبل با بالاترین کیفیت و بروز ترین ماشین آلات
 3. چاپ پذیری بسیار بالا ، براقیت و شفافیت عالی
 4. قابلیت سفارش با مواد اولیه درجه 1 ، 2 و 3