فروش عمده نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ محصولی است که در دمای خاصی تولید می‌شود که به حرارت بسیار حساس می‌باشد. نایلون شیرینگ خاصیت شکل پذیری بسیاری دارد. در طول تولید هرچه فشردگی و تورم در شیرینگ افزایش پیدا کند، به همان میزان طول شیرینگ نیز کاهش پیدا می‌کند. اینگونه نایلون‌ها بیشتر برای بسته‌بندی و عایق کردن کالای مورد نظر در برابر رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرد که به شکل ورقه‌ای بر روی انواعی از اجناس کشیده می‌شود و با ایجاد حرارت معین زیر دستگاه بسته‌بندی و سریع سرد شدن، به حالت استحکام اولیه درمی‌آید. فروش عمده نایلون شیرینگ در کارخانجات مختلف برای مشتریان صورت می‌گیرد.

فروش نایلون شیرینگ در تهران

احسان پلاستیک برای بسته بندی شیرینگ در هر ضخامت و ابعاد سفارشات زیر 200 کیلو را نمی پذیرد . قیمت نیز بر حسب کیلو گرم گذاشته می شود که میزان سفارش بالای شما تاثیر مستقیمی در قیمت دارد زیرا سفارشات بالا ضایعات تولید کمی دارد .

بسیاری از صنایع و کارخانه جات برای بسته بندی محصولات خود از نایلون شیرینگ چاپدار استفاده می کنند ، با چاپ لوگو و تصویر یا شعار کارخانه روی شیرینگ پک می تواند باعث بالا رفتن بازده تبلیغاتی شود.


فروش نایلون شیرینگ

احسان پلاستیک با توجه به عرضه مستقیم نایلون شیرینگ و فروش نایلون شیرینگ در سرتاسر ایران خرید را برای شما عزیزان اسان کرده است فروش هر محصولی نیازمند داشتن دانش کافی در زمینه بازار عرضه و تقاضاست که احسان پلاستیک با سابقه ای که در این زمینه دارد میداند شما مشتریان عزیز چه تقضایی دارید و بر اساس ان کار فروش محصولات خود را انجام میدهد .

نایلون شیرینگ

به علت خاصیت جذب پذیری پلاستیک شیرینگ در هنگام حرارات دهی و تغییر شکل بسیار مورده اهمیت است که بعد از بسته بندی طرح چاپی به درستی قابل رویت باشد. شرکت تولیدی احسان پلاستیک قادر به چاپ انواع تصاویر و متون روی نایلون شیرینگ با بالاترین کیفیت است ، که بعد جذب به محصول و دسته بندی آن تازه چاپ انجام شده به درستی مشخص می شود که این یکی از عوامل مهم در شیرنگ چاپی است.

قیمت چاپ روی نایلون شیرینگ در تهران

قیمت چاپ بر اساس نوع طرح لوگو یا تصویر مورد نظر که چه تعداد رنگ مورد استفاده قرار گرفته قیمت گذاری می شود ، تعداد رنگ چاپ قیمت چاپ را مشخص می کند .

اگر تصویر مورد نظر شما دارای جزییات بالا و ریزی است باید از یکی از نمونه چاپ های فلکسو یا هیلو استفاده کنید که یک هزینه کلیشه نیز در بر دارد اما یک بار تنها هزینه می کنید زیرا بعد از سفارش کلیشه می توانید آن را از ما دریافت کنید یا برای سفارش های بعدی داخل کارخانه بگذارید و هر تعداد چاپ که می خواهید با آن انجام دهید .

چاپ نایلون شیرینگ

در موارد چاپ روی نایلون شیرینگ باید دقت کافی داشت زیرا خاصیت شیرینگ پذیری (جمع شوندگی )  باعث از بین رفتن یا کشیدگی تصویر می شود از همین رو در نقاطی شیرینگ پذیری بسته بندی بالا است نباید از موارد چاپی استفاده کرد .

نایلون های شیرینگ با پایه رنگی یا شفاف تولید می شود که پایه های رنگی باعث از بین رفتن قسمت هایی که بسیار جمع شده اند یعنی گوشه بسته بندی می شود

مرکز فروش عمده نایلون در تهران

کارخانه احسان پلاستیک کیفیت چاپ را به صورت تضمینی به مشتریان ارئه می دهد ، زیرا از به روز ترین ماشین آلات و کادری مجرب استفاده می کند ، و همینطور هزینه چاپ با نازل ترین قیمت ها انجام می شود زیرا با حذف واسطه ها به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط هستید.

همانطور که می دانید نایلون شیرینگ پک برای بسته بندی توسط حرارت انجام می شود که به اصطلاح به آن شیرینگ حرارتی می گویند ، با قرار گرفتن شیرینگ زیر حرارات باعث جمع شدن پلاستیک دور محصول برای بسته بندی می شود که همین تغییر حالت امکان تخریب چاپ را ممکن می کند ، اما گروه تولدی احسان پلاستیک چاپ نایلون شیرینگ را به صورت تضمینی انجام می دهد. .

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ جهت بسته بندی محصلات است ، نایلون شیرینگ از نفوذ هر گونه شی خارجی به داخل محصول جلوگیری میکنند باعث ماندگاری بالای محصول می شود و از محصول محافظت میکند همچنین از چاپ بر روی نایلون های شیرینگ میتوان برای تبلیغات محصول و درج برند محصول استفاده کرد که این به نوبه خود امتیاز محسوب میشود.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع از لیست نایلون شیرینگ با کارشناسان واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشضید :

تلفن دفتر فروش :8-535 90 563 021