فروش پلاستیک شیرینگ در تهران

نایلون های شیرینگ با پایه رنگی یا شفاف تولید می شود که پایه های رنگی باعث از بین رفتن قسمت هایی که بسیار جمع شده اند یعنی گوشه بسته بندی می شود .

چاپ نایلون شیرینگ

در موارد چاپ روی نایلون شیرینگ باید دقت کافی داشت زیرا خاصیت شیرینگ پذیری (جمع شوندگی )  باعث از بین رفتن یا کشیدگی تصویر می شود از همین رو در نقاطی شیرینگ پذیری بسته بندی بالا است نباید از موارد چاپی استفاده کرد .

یکی از مهم ترین عوامل در تاثیر روی بازده فروش از طریق چاپ تبلیغات روی نایلون ، کیفیت چاپ آن است زیرا اگر کیفیت چاپ و یا طراحی آن مناسب نباشد باعث می شود در دید عموم یک محصول بی ارزش دیده شود

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای دریافت لیست قیمت نایلون شیرینگ در تهران با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید.

کارخانه احسان پلاستیک کیفیت چاپ را به صورت تضمینی به مشتریان ارئه می دهد ، زیرا از به روز ترین ماشین آلات و کادری مجرب استفاده می کند ، و همینطور هزینه چاپ با نازل ترین قیمت ها انجام می شود زیرا با حذف واسطه ها به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط هستید.

فروش نایلون شیرینگ حرارتی

فروش نایلون شیرینگ حرارتی در تهران با قیمت مناسب در گروه احسان پلاستیک .

همانطور که می دانید نایلون شیرینگ پک برای بسته بندی توسط حرارت انجام می شود که به اصطلاح به آن شیرینگ حرارتی می گویند ، با قرار گرفتن شیرینگ زیر حرارات باعث جمع شدن پلاستیک دور محصول برای بسته بندی می شود که همین تغییر حالت امکان تخریب چاپ را ممکن می کند ، اما گروه تولدی احسان پلاستیک چاپ نایلون شیرینگ را به صورت تضمینی انجام می دهد.

قیمت نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ برای بسته بندی هر محصولی کاربرد دارد ولی به دلیل اینکه این نوع بسته بندی به خوبی از محصول محافظت می‌کند؛ برای بسته بندی انواع مواد غذایی بسیار مناسب است. شاید بیشترین جایی که عموم مردم، بسته بندی شیرینگ را دیده اند بسته بندی انواع آب معدنی و نوشابه است. به طور کلی برای بسته بندی محصولات به طور پک یا چندتایی؛ دستگاه شیرینگ پک بهترین انتخاب است.
از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل نیز استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهید یک ظرف را به صورت سیل بسته بندی کنید باید از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل استفاده کنید.

انواع نایلون شیرینک

انواع نایلون شیرینگ با ضخامت، عرض و جنس متفاوت برای انوع دستگاه شیرینگ کاربرد دارد. برای مثال برای دستگاه شیرینگ تونلی، باید نایلون شیرینگ پلی اتیلن یا نایلون شیرینگ تونلی تهیه کنید.
نایلون شیرینگ مصرفی دستگاه شیرینگ کابینی، نایلون شیرینگ پی وی سی یا پی او اف است.

قیمت رول نایلون شیرینگ

برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است ابتدا اطلاعاتی را به دست آورده و سپس خرید خود را انجام دهید. برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است بررسی هایی را نسبت به قیمت، کیفیت و همچنین اعتبار شرکت به دست آورده و سپس خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید. با خرید نایلون شیرینگ از شرکت ناب پلاستیک این اطمینان را برای شما ایجاد میکند تا نایلون با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری میکنید.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ معمولا در دو نوع یک لایه  و انواع دو لایه تولید میشود که مثل پوشش های دیگیری که وجود دارند با افزایش یافتن تعداد لایه های آنها کیفیت نیز در آنها افزایش می یابد. عرض این نوع از نایلون ها میتواند بین 10 تا 120 سانتی متر باشد و همچنین نایلون های شیرینگ از ضخامتی حدود 30 الی 200 میکرونی برخوردار میباشند. در صورتی که نیاز به تهیه کردن انواع مختلف این نایلون ها در رنگ بندی های متفاوت میتوانید آنها را در رنگ بندی های مختلفی سفارش دهید.به این دلیل که این نایلون ها قیمت زیادی ندارند میتوان از آنها در انواع صنایع استفاده نمود. صنایع کوچک تر هم میتوانند با هزینه خیلی کم از این نایلون ها استفاده نمایند.در صورتی که از نایلون شیرینگ به صورت پالتی استفاده نمایید، باید چند لایه از آن را دور کالایی که میخواهید آن را بسته بندی نمایید بپیچید تا قدرت ضربه گیری اش افزایش پیدا کند.
از نایلون شیرینگ برای دو منظور استفاده میکنیم

1. میتوان از این نایلون ها در صنایع غذایی مختلف برای جلوگیری از ورود آلودگی استفاده نمود.

2. از این نایلون ها میتوان به منظور محافظت از کالا ها در برابر ضربه و جابه جایی استفاده کرد.

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ تماس بگیرید.