برای خرید و اطلاع دقیق از نحوه فروش شیرینگ و نایلون شیرینگ با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش :8-535 90 563 021

انواع نایلون شیرینگ وجود دارد که برخی از آنها برای بسته بندی محصولات غذایی و برخی دیگر برای بسته محصولات تولید شده در کارخانجات تولیدی مناسب میباشد. انواع نایلون شیرینگ که برای بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده میشود از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و میتوانند محافظت بیشتری را از محصولات انجام دهند. انواع نایلون شیرینگ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون های مناسب برای بسته بندی تهیه نمایید. انواع نایلون شیرینگ مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف غذایی و غیر خوراکی در شرکت احسان پلاستیک با نازلترین قیمت ها بفروش میرسد.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع دقیق از لیست قیمت نایلون شیرینگ به صفحه لینک شده مراجعه نمایید .

فروش نایلون شیرینگ حرارتی

برای اطلاع از نحوه تهیه و فروش نایلون شیرینگ حرارتی با دفتر فروش ااحسان پلاستیک در تماس باشید .

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود .

قیمت نایلون شیرینگ پک

( در حال بارگزاری )

مهم‌ترین ویژگی های انواع نایلون شیرینگ ضخامت استاندارد، وزن استاندارد، رنگ و میزان مقاومت نایلون شیرینگ است که هر کدام از این مشخصات تعیین کننده نحوه انتخاب و خرید نایلون شیرینگ مورد نظر شماست.
نحوه بسته بندی نایلون شیرینگ پک معمولا به صورت پالت است. مورد دیگری که برای خرید عمده نایلون شیرینگ یا سلفون شیرینگ باید وزن هر رول است.

یکی از معروف ترین موارد استفاده از نایلون شیرینگ حرارتی بسته بندی های آب معدنی است که حتما نمونه های پک 6 تایی آب معدنی یا نوشابه بسته بندی شده آن را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده کرده اید. بسته بندی با نایلون حرارتی موجب سادگی در حمل و نقل ، محافظت از محصول تولیدی ، موارد بهداشتی ، جلوگیری از گرد و غبار و … است.
نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است .

قیمت رول نایلون شیرینگ

( لیست قیمت در حال بارگزاری )

نایلون شیرینگ یا نایلون شیرینک یکی از پرکاربردترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که پلاستیکی شکل پذیر و بسیار نازکی است و نسبت به تغییرات دمایی حساس است. هنگام بسته بندی محصولات هر چه ایزوله بودن بسته بندی مهم تر باشد، به نایلون شیرینگ ضخیم‌تری احتیاج است. برند، شفافیت، ضخامت و عرض یک نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون؛ تعیین کننده ی قیمت و کیفیت آن است. نایلون شیرینک، نایلون شرینگ، نایلون شیرینگ حرارتی، نایلون شیرینگ پک، نایلون بسته بندی شیرینگ و پلاستیک شیرینگ از نام‌های دیگر این محصول است.

رول شیرینگ

 رول شیرینک پی وی سی (PVC shrink film) شیرینک پی وی سی ۲۰ میکرون ضخامت دارد. به صورت دو لا و از عرض ۱۵ تا ۶۰ سانت قابل تولید است . از شفافیت بسیار بالا و کشسانی خوبی برخوردار است و به دلیل خود چسبندگی برای بسته بندی محصولات زیادی استفاده میشود مثل کابل و شیلنگ و درب و پنجره .

قیمت دستگاه شیرینگ دستی

در مجموع دستگاه های شیرینگ به دو دسته شیرینگ پک تونلی و شرینگ پک کابینی تقسیم می شوند. دستگاه شیرینگ تونلی با حرارت دادن لایه شیرینگ روی محصول، آن را بسته بندی می کند. می توان از شیرینگ تونلی در بنگاه های صنعتی استفاده کرد. در مدل کابینی، فیلم شیرینگ با حرارت داخل کابین دستگاه، پخته و منقبض می شود. حرارت داخل دستگاه با استفاده از المنت برقی تامین می شود. کابین با پشم شیشه پوشانده شده تا حرارت را کاملا حفظ کند.   دستگاه شیرینگ کابینی برای رستوران ها و هتل ها مناسب است. همچنین از این دستگاه می توان به عنوان دستگاه شیرینگ خانگی و کارگاهی استفاده کرد. این دستگاه عملیات دوخت و بسته بندی را باهم و در یک مرحله انجام می دهد. دستگاه شیرینگ پک خانگی با قابلیت استفاده برای مصارف مختلف با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رسد. بوسیله دستگاه شیرینگ پک خانگی می توانیم انواع محصولات مختلف را درون نایلون شیرینگ بسته بندی نماییم. این کار علاوه بر محافظت در برابر رطوبت و گرد و خاک باعث زیباتر شدن بسته بندی محصول  می شود.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد. این نایلون منعطف و قابل شکل دهی می باشد و در درجه حرارت بالا برای وکیوم اجناس می توان از آن استفاده نمود در وکیوم اجناس حساس باید نایلون ضخیم تر را مورد استفاده قرار دهید