قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد. نایلون بسنه بندی وکیوم در صنایعی کاربرد دارد که بخواهیم محصول ماندگاری بیشتری داشته باشد یا در معرض هوا قرار نگیرد و هوای داخل آن ساکشن شود، بیشترین و مهمترین محل مصرف نایلون یا کیسه وکیوم در صنایع غذایی است
این نایلون نیز برای بسته بندی در انواع صنایع کاربرد دارد، چنانچه شما بخواهید محصول شما پلمپ باشد و همچنین بسته بندی شکیل و زیبایی داشته باشید از این نایلون باید استفاده کنید. نایلون شیرینگ به حرارت حساس است و در اثر تماس غیر مستقیم با حرارت، جمع شده و محصول بسته بندی می شود.

چاپ روی نایلون

با آوردن کلمه چاپ روی نایلون در بیشتر افراد ذهنیت نایلون های تبلیغاتی و چاپ روی آن به پیش می آید اما چاپ روی پلاستیک تنها به همین یک مورد ختم نمی شود بکه موارد بسیار بیشتری که نام بردن تمامی آن ها امکان پذیر نیست از همین رو در ادامه مطلب به برسی انواع چاپ روی نایلکس و نایلون و موارد چاپی خواهیم پرداخت .

چاپ روی نایلون بسته بندی

می خواهیم شما را با تولید و چاپ نایلون بسته بندی و قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی آشنا کنیم. مجموعه پی پک می توانید انواع چاپ روی نایلون بسته بندی کوچک و بزرگ شامل نایلون بسته بندی مرغ، نایلون بسته بندی میوه، نایلون بسته بندی خشکبار، نایلون بسته بندی ساندویچ، نایلون وکیوم، سلفون حراتی و ...... را در اختیار شما قرار دهد همچنین اگر شما تولید کننده مواد غذایی هستید می توانید از دستگاه های بسته بندی و دستگاههای وکیوم با کیفیت این مجموعه در کسب و کار خود بهره ببرید.

قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی

نایلون های بسته بندی به 4 دسته کلی تقسیم می شوند که 3 نوع آن قابل چاپ است ( استرچ به علت نوع استفاده چاپی روی آن حاصل نمی شود  ) عبارتند از :

  1. نایلون شیرینگ
  2. سلفون
  3. نایلون های مواد غذایی
تفاوت چاپ فلکسو با هیلو

اگر بخواهیم خیلی خلاصه تفاوت این دو چاپ را بگوییم می توان گفت چاپ هیلو از سیلندر فلزی حکاکی شده استفاده می کند اما فلکسو از لوح های چاپی استفاده می کند.

همینطور چاپ در هیلو از 8 رنگ استفاده می شود اما فلکسو از 6 رنگ که هر دو آن ها با کیفیت ( full hd ) می باشد .

به طور کلی دو نوع چاپ برای نایلون وجود دارد که به توجه به نوع چاپ و تصویر یکی از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت چاپ روی انواع پلاستیک

قیمت چاپ بر اساس مساحت چاپ و تعداد رنگ های مورد استفاده قیمت گذاری می شود که به علت تولید عمده ، سانی پلاست قادر به قبول سفارشات چاپ دیجیتال روی نایلون زیر 200 کیلو نمی باشد زیرا باعث اصطحلاک دستگاه و تولید ظایعات زیادی می شود اما در صورت سفارش بیشتر مبلغ چاپ و همینطور قیمت نیز کاهش می یابد زیرا با تولید تناژ ضایعات کاهش می یابد .

 چاپ نایلون شیرینگ

چاپ روی این نایلون نیز با کیفیتی تضمینی برای مشتریان تولید و چاپ می شود ، نایلون شیرینگ به پلاستیک های گفته می شود که با قرار گرفتن در حرارت خود را جمع کرده و به دور محصول بسته بندی می شود که بهترین مثال برای این نوع پک های بسته بندی آب معدنی است .

لفافه های بسته بندی : انواع لفافه های نایلونی و همچنین نایلون شیرینگ ، نایلون های عریض و عریض کشاورزی ، نایلون بسته بندی , نایلکس ، شیرینک وکیوم , نایلون پالت

مورد استفاده در صنایع مختلف همچون صنعت خودرو (لفافه قطعات مختلف خودرو و لوازم یدکی) ، لوازم خانگی ، مواد لبنی و صنایع غذایی ، سلولوزی و دلسی ، کشاورزی ، ساختمانی و غیره


قیمت نایلون بسته بندی

برای اطلاع از قیمت نایلون بسته بندی به سایت احسان پلاستیک و یا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021

نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی به صورت پاکت ها و یا رول ها می توانند بصورت کاملا شفاف؛ کاملا رنگی؛ ویا رنگی با پنجره شفاف تولید گردد. از جمله مواردی که در نایلون بسته بندی می توان ذکر کرد شفافیت جنس و زنده بودن رنگ ها و طرح چاپ شده می باشد. شفافیت جنس نایلون بسته بندی باید بگونه ای باشد که بر روی محصول داخل آن اثر گذار نباشد. بهتر است جنس پاکت و یا رول نایلون بسته بندی مورد استفاده لمینیت opp با opp و یا Bopp با ps باشد. حوزه انتخاب متریال در نایلون بسته بندی بسیار وسیع می باشد بطوری که می توان به جرات اذعان نمود در هر سفارش آیتم های مخصوص بخود را باید مورد توجه قرارد داد.

نایلون بسته بندی شیرینگ

امروزه در صنایع غذایی مختلف ، تولیدکنندگان و یا فروشگاه های مواد غذایی از جمله محصولات غذایی آماده و نیمه آماده ، انواع نان ، خشکبار و غیره جهت ارائه هرچه بهتر و بهداشتی محصولات خود به بازار مصرف ، نیــــــاز به نایلون بسته بندی دارند.

معمولا چاپ روی نایلون جنبه تبلیغاتی در فروشگاه ها وبرند هارا دارد که داغ ترین بازار چاپ نایلون در نمایشگاه ها برای کسانی که غرفه دارهستند می باشد.زیرا درنمایشگاه مخصوصا برای بازدید کننده گان خارجی از اهمیت بهینه برخوردار است.که هر صاحب غرفه باتوجه به ایده وخلاقیت خود طرح راپیشنهاد میدهد .
 نایلون مزایای مشخص خود را دارد:

    نایلون بسیار با دوام است
    نایلون همچنین قدرت عالی نسبت انعطاف پذیری دارد
    نایلون پیچ و تاب بسیار کمی وجود دارد
    نایلون به راحتی رنگ می شود

نایلون شیرینگ در تهران

در حقیقت نایلون شیرینگ به صورت یک لایه و دو لایه تولید می گردد که مانند پوشش های دیگر هر چقدر که تعداد لایه های آن زیادتر باشد کیفیت آن هم بالاتر می رود.ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت می باشد و از 30تا200میکرون است.عرض آن هم از 10تا120سانتی متر متغیر می باشد. در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (نایلون لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.