قیمت نایلون بسته بندی شیرینگ در تهران

قیمت نایلون بسته بندی شیرینگ

برای اطلاع از قیمت نایلون بسته بندی شیرینگ با کارشناسان واحد فروش نایلون بسته بندی شیرینگ در تماس باشید .

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021

لیست قیمت نایلون شیرینگ

درحال بارگزاری

فروش نایلون شیرینگ حرارتی

به پلاستیکی که با حرارت به دور یک محصول یا چند محصول جمع می شود و باعث حمل و نقل راحت تر و محافظت از محصول می شود را شیرینگ کردن می گویند . یکی از بهترین مثال هایی که می توان برای نایلون شیرینگ بسته بندی نام برد باکس های شش تایی آب معدنی است که شیرینگ حرارتی باعث بسته بندی آن ها شده است .

نایلون بسته بندی شیرینگ در تهران

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی نایلون شیرینگ پک است ، زیرا دارای قیمت بسیار اقتصادی و مناسبی است .

بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد . این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد ، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد . وقتی یک کالا شیرینگ می شود ، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود . برای مثال شرکت های بسته بندی سس های شیشه ای برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف ،  درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های لبنی یا نوشیدنی پک ها خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد . مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید .

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

نایلون یکی از پرطرفدارترین متریال ها جهت بسته بندی اقلام و کالاهای گوناگون است که در صنایع زیادی به کار می رود. از جمله مواردی که با استفاده از نایلون بسته بندی می شوند می توان به موائ غذایی، دارویی، بهداشتی، لباس، لوازم تحریر، لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم یدکی خودرو و… اشاره کرد. اما دلیل محبوبیت و استفاده فراوان از نایلون چیست؟ علت این امر در دو ویژگی عمده بسته بندی های نایلونی است:

حفاظت از محصول در برابر عموامل محیطی مانند آلودگی، گرد و خاک، هوا، رطوبت، و تابش مستقیم نور خورشید که به افزایش ماندگاری و طول عمر محصول کمک می کند

بسته بندی شیرینگ

  1. بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد .
  2. این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد ،
  3. به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد .
  4. وقتی یک کالا شیرینگ می شود ، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود .

مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند.
 
اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید .

از نایلون های شیرینگ می توان در اندازه های عظیم به طور پالتی به منظور بسته بندی محصولات بزرگ استفاده کرد ولی در این حالت چندین لایه باید به دور محصول پیچیده شود تا مقاومت محصول در برابر محصول افزایش یابد . عموماً از نایلون های بسته بندی شیرینگ در اکثر صنایع تولید مواد غذایی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و هر گونه آلودگی دیگر به مواد غذایی استفاده می شود و همینطور جهت بسته بندی سایر محصولات به منظور جلوگیری از آسیب و شکستگی به آنها بکار برده می شود. در موارد متفاوت از انواع مختلف نایلون بسته بندی شیرینگ مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال نوع نایلون شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی متفاوت با نوع آن به منظور استفاده برای بسته بندی محصولات حساس و شکننده می باشد. که هرچقدر میزان ضخامت نایلون شیرینگ بیشتر باشد مقاومت و محافظت از محصول افزایش میابد.

لمینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.