لیست قیمت نایلون لمینت در تهران

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون لمینت در تهران با احسان پلاستیک در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش:8-535 90 563 021

برای مطالعه بیشتر نایلون لیمنت در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید .

نایلون لمینت در تهران

لمینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

نایلون لمینت

به فرآیند کشیدن روکش به روی هر سطحی اصطلاحا لمینت می گویند. در صنعت چاپ یک لایه ی نازک از جنس پلاستیک که می تواند یکرو یا دو روی کاغذ را بپوشاند لمینت کردن می گوییم. آن ها ضخامت متنوعی دارند که که با واحد میکرون سنجیده می شوند هر چه عدد میکرون بالاتر باشد لایه ی پلاستیکی ضخیم تر و هر چه عدد میکرون پایین تر باشد لایه ی پلاستیکی سبک تری خواهد بود. به لمینت های میکرون پایین اصلاحا در ایران به آن سلفون هم می گویند. یکی از مهم ترین دلایل اتخاب لمینت پس از چاپ، محافظت کاغذ در برابر رطوبت و با ثبات ماندن رنگ ها است. در واقع منظور از لمینت و سلفون یک چیز است فقط فرق آن در سبک بودن یا سنگین بودن جنس پلاستیک است. پس اگر در مقاله لمینت یا سلفون گفته شد بدانید که منظورمان همان روکش پلاستیکی است.

خرید نایلون لمینت در تهران

لمینت چاپ نیست، بلکه بعد از اینکه کار چاپ می شود آنرا پرس یا لمینت می کنند که با عرض های مختلف دستگاه های آن در شرکت ارایه می شود،.لمینت دو نوع می باشد شامل لمینت گرم و سرد که سرد آن نازکتر، تقریبا زیباتر، ظریفتر و گران تر است.

قیمت نایلون لمینت در تهران

لمینت رایج لمینت گرم بصورت مات یا براق است که معمولا برای کارهای بزرگ یا همان لارج فرمت یا پلات استفاده می شود. متداول ترین روش لمینت روش گرم است که در آن پوشش پلاستیکی را با حرارت بر روی سطح می کشند. این کار از قدیم هم رایج بود که به آن در اصطلاح عام به آن پرس می گفتند و برای کارها در قطع کوچک بود. دستگاه های امروزی البته بیشتر رول هستند و در کشور ما آنرا بیشتر در چاپخانه هایی که دستگاه های چاپ دیجیتال دارند می توان یافت. لمینت با این روش به دو صورت مات و براق صورت می گیرد و می توان پشت و روی کار را به هر دو صورت لمینت کرد.

قیمت چاپ نایلون لمینت در تهران

در چاپ نایلون جهت درخشان شدن آن استفاده نمودن از چاپ روغنی بهتر می باشد ولی در چاپ نایلکس به دلیل مات بودن آن،جاپ ارزان تر pvc استفاده شود.سومین تفاوتی که وجود دارد ضخامت آن ها می باشد.تولید نایلکس با ضخامت بسیارکم وفوق العاده نازک ممکن و امکان پذیر می باشد ولی تولید نایلون نازک ،پروسه سخت و دشواری می باشد.در نهایت تفاوت این دو در هنگام مچاله کردن بسیار ملموس می باشد.آن نوع که صدای کمتری دارد نایلون و آن که صدای خش خش بیشتری می دهد نایلکس است.

  1. تفاوت قابل لمس نایلون و نایلکس در  نرمی و خشک بودن آنها میباشد و تفاوت دوم که ظاهری است ، نایلون خاصیت براق گونه دارد ولی نایلکس مات می باشد. در چاپ نایلون برای درخشان شدن آن سعی می شود از چاپ روغنی استفاده شود تا کار زیباتر بنظر آید.
  2.  در چاپ نایلکس بعلت  مات بودن خود نایلون فرق چندانی ندارد که چاپ PVC باشد یا روغنی اما از لحاظ هزینه  چاپ PVC مقرون به صرفه تر است.
  3. نایلکس را می توان با ضخامت بسیار کم و فوق العاده نازک که تعداد هر برگ در یک کیلو زیاد است تولید کرد اما برای نایلون به این راحتی نمیتوان جنس نازک تولید کرد.
  4. در چاپ نایلون و نایلکس تفاوت آنها را برای چاپ در نظر بگیرید.در هر دو نوع میتوان از چاپ فلکسو و یا سیلک استفاده کرد.
  5. در چاپ نایلکس میتوان از نوع آجدار ( بصورت دانه دانه های ریز ) نیز سفارش داد که بستگی به سلیقه مشتری دارد.

پاکت لمینت

پاکت لمینت ، پاکتی است که درون آن با یک لایه لمینت مشکی پوشیده شده است. در واقع داخل این پاکت‎ها از سه لایه به هم چسبیده تشکیل شده است. لمینت مشکی ویژگی ضدآب بودن و ضد نور بودن را به پاکت پستی اضافه می کند. برای ارسال انواع نامه های محرمانه، چک و موارد حساس دیگری که مشخص نبودن محتوای داخل پاکت اهمیت بیشتری دارد از پاکت لمینت استفاده می شود همچنین این پاکت را می توانید برای ارسال انواع کاتالوگ، بروشور تبلیغاتی و مرسولات سبک استفاده کنید. زودپک با در نظر گرفتن نیاز جامعه به وجود این گونه پاکت ها به تهیه و توزیع پاکت های پستی لمینت مشکی اقدام کرده است.