قیمت نایلون شیرینگ پک

برای اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ پک و نحوه فروش نایلون شیرینگ پک و همچنین اطلاعات مربوط به سایت و فروش اینترنتی با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش :8 -535 90 563 021

پوششی که در بسته بندی شرینک استفاده می گردد فیلم شرینک پک ( Shrink Wrap film ) نام دارد. نایلون شرینک پک در کیفیت نهایی محصول شیرینگ شده نقش به سزایی دارد. معمولا این نایلون ها به صورت رولی هستند و در بسته بندی محصولات صنعتی از رول هایی با ضخامت بالاتر و کدر تر و در سایر موارد از جنس های شفاف و نازک تر برای جلوه و زیبایی بیشتر استفاده می شود.

این نایلون ها دور محصول قرار می گیرند و با عبور از تونل حرارتی دچار جمع شدگی می شوند. انقباض نایلون نیز به جنس آن بستگی دارد که می بایست با توجه به میزان آن، درجه حرارت کوره دستگاه شرینک پک و سرعت دستگاه نوار نقاله متصل به ماشین تعیین گردد.

 فیلم شرینک پک

نایلون شیرینگ پک از مواد پلاستیکی تهیه می شود که مهمترین آن ها عبارت است از:

Polyolefin (POF) : پلیولفین از  مواد ۱۰۰درصد قابل بازیافت تولید می شود. ظاهر آن شفاف و بسیار براق است. برای بسته بندی های کوچک مانند اسباب بازی ها مناسب است و سازمان FDA این مواد را برای برای مواد خوراکی بلامانع دانسته است.
 PE : این مواد از Low Density Polyetylene (LDPE) یا پلی اتیلن کم چگالی تولید می شود. قدرت نگهداری بالایی دارد و برای شرینک قطعات بزرگ استفاده می شود. می توان روی این نوع از فیلم شرینک چاپ نیز انجام داد.
PVC : همانن روکش های سلفونی است و در برابر پارگی مقاوم است. برای بسته بندی محصولات کوپک مانند بسته های CD خام و کالاهای غیر غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
شیرینگ در واقع کلمه ای انگلیسی به معنای جمع شدن و کوچک تر شدن می باشد. عملکرد دستگاه شیرینگ پک یا شیرینک پک (شرینک پک) نیز به همین صورت است.  با حرارت دیدن، نایلون شیرینگ جمع شده و با چسبیدن به دور محصول مورد نظر آن ها را بسته بندی خواهد نمود.
این موضوع برای محصولاتی با شکل نامنظم به کار برده شده و در واقع به حمل راحت تر و نیز کاهش حجم بسته بندی چندتایی کمک می نماید. این سیستم بیشتر برای بسته بندی محصولاتی از قبیل آب معدنی، نوشابه و… که بسته بندی آن ها به صورت پکی بوده مورد استفاده قرار می گیرد.

در دستگاه شیرینگ پک، بسته بندی محصولات با استفاده از نایلون شیرینگ انجام می گردد. این نایلون در حقیقت یک نوع پلاستیک بوده که حرارت موجب چسبیده شدن آن به دور محصول می گردد و در واقع به شکل محصول مورد نظر در خواهد آمد. برای حرارت دیدن پلاستیک یا نایلون شیرینگ از سشوار صنعتی استفاده می شود و از این طریق بسته بندی محصول انجام خواهد شد.

به کمک شرینک کردن می توان چندین محصول را که از جهت تعادل ناپایدار هستند در کنار یکدیگر قرار داد. شرینک بطری های آب نمونه بارز این استفاده است.
پلاستیک عایق خوبی برای رطوبت است، با شرینک کردن از ورود خیسی و نم به کالا می توان جلوگیری نمود.
شرینک بر خلاف بسته بندی با کارتون و مقوا، پوششی شفاف است که ظاهر محصول به راحتی در آن نمایان است. شاید این ویژگی جذاب سبب رونق و پیشرفت شرینک های رنگی و چاپی شده باشد. در برخی موارد برای نمایش اندازه و شکل کالا نیاز است محصول داخل پوششی نازک قرار بگیرد، پس شرینک کردن تنها گزینه خواهد بود.

شرینک پک | شرینک پلی اتیلن | نایلون شرینگ PE نوعی پلی الیفین می باشد. به این معنی که یک فیلم تک مونومر است که با افزودن اتیلن در طول پلیمریزاسیون تشکیل می شود. پلی اتیلن (PE) در چندین شکل از بسته بندی های محافظ انعطاف پذیر ، از جمله فیلم کوچک و فیلم کششی استفاده می شود که برای هر کدام بسیار متفاوت است.
انواع مهم و پر مصرف نایلون شیرینگ پک عبارت است از:

نایلون شیرینگ پک POF

فیلم شیرینگ پلی اُلفین ( Polyolefin ) از مواد ۱۰۰درصد قابل بازیافت تولید می شود.

ظاهر آن شفاف و بسیار براق است. برای بسته بندی های کوچک مانند اسباب بازی ها و صنایع غذایی و .. مناسب است

و سازمان FDA این مواد را برای برای مواد خوراکی بلامانع دانسته است.

نایلون شیرینگ پک PF

فیلم شیرینگ  PE یا  ( Low Density Polyetylene Shrink Wrap Film LDPE ) از پلی اتیلن کم چگالی تولید می شود.

قدرت نگهداری بالایی دارد و برای شرینک قطعات بزرگ استفاده می شود.

می توان روی این نوع از فیلم شرینک چاپ نیز انجام داد.

نایلون شیرینگ پک PVC

فیلم شیرینگ PVC یا ( Polyvinyl Chloride Shrink Wrap Film ) همانند روکش های سلفونی است و در برابر پارگی مقاوم است. برای بسته بندی محصولات کوپک مانند بسته های CD خام و کالاهای غیر غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. اخیرا مصرف و استفاده از این نوع نایلون شیرینگ در بسیاری از کشورها به دلایل سلامتی و زیست محیطی ممنوع شده است.

نحوه کارکرد دستگاه شیرینگ پک

عملیات شرینک کردن توسط دستگاه شرینک پک صورت می گیرد. کارکرد دستگاه مورد اشاره اینگونه است که محصول مد نظر به کمک نوار نقاله به داخل کوره دستگاه شیرینک هدایت می شود، مقداری از فیلم شرینک دور محصول قرار می گیرد.
محصول از داخل محفظه ای به نام کوره عبور داده می شود. در این کوره به این لایه پلاستیکی حرارت دمیده می شود تا نرم و پخته شود. درانتهای کوره فن های خنک کننده قرار دارند تا به بسته ها هوا بدمد و لایه شرینک را خشک کند تا خوب منقبض و دور محصول را محصور کند.
کار تمام است و محصول داخل پوششی شفاف قرار گرفته است. مقدار اندازه فیلم شرینک و مقدار و زمان حرارت تابیده شده به آن توسط هدایتگر دستگاه انتخاب می شود. معمولا به این نوع ماشین شرینک که دارای کوره های بزرگ هستند شرینک پک تونلی گفته می شود.

کاربرد شرینک پک

به کمک شرینک کردن می توان چندین محصول را که از جهت تعادل ناپایدار هستند در کنار یکدیگر قرار داد. شرینک بطری های آب نمونه بارز این استفاده است.
پلاستیک عایق خوبی برای رطوبت است، با شرینک کردن از ورود خیسی و نم به کالا می توان جلوگیری نمود.
شرینک بر خلاف بسته بندی با کارتون و مقوا، پوششی شفاف است که ظاهر محصول به راحتی در آن نمایان است. شاید این ویژگی جذاب سبب رونق و پیشرفت شرینک های رنگی و چاپی شده باشد.
در برخی موارد برای نمایش اندازه و شکل کالا نیاز است محصول داخل پوششی نازک قرار بگیرد، پس شرینک کردن تنها گزینه خواهد بود.

شیرینگ کابینی: مناسب جهت بسته هایی تا ابعاد ۴۰*۵۵ در ارتفاع ۱۵سانت|بدون نیاز به دستگاه دوخت ال|کارایی سریع و ساده
شیرینگ تونلی(کوچک و بزرگ): مناسب جهت بسته های بزرگ و سنگین وزن|قابلیت تنظیم سرعت و حرارت داخل تونل
دستگاه شرینگ دستی: مناسب جهت کالاهای کوچک و با ابعاد محدود|کارایی ساده و قیمت مناسب
مواد مصرفی این دستگاه ها سلفون شیرینگ و یا به اصطلاح PVC و POF هستند که مجموعه ما با بهترین و شفاف ترین کیفیت این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

تونل های شیرینگ که از سیستم هوای گرم برای بسته بندی استفاده می کنند ، عملیات شیرینگ خود را با استفاده از فیلم هایی که  قابلیت شیرینگ شدن دارند از جمله PVC ، POF انجام می دهند .جریان هوایی که در داخل تونل  وجود دارد مانع از ایجاد حباب و برامدگی در فیلم های پلاستیکی می شود.
درجه ی حرارت دستگاه , سرعت جریان هوا و سرعت حمل کننده ها (conveyors) همگی توسط سیستم های کنترل کننده مستقل دستگاه تنظیم می شوند.در واقع ویژگی تونل های شیرینگ بدین صورت است که سرعت جریان هوا و درجه حرارتی را که در طول تونل ایجاد می شود با دقت بسیار بالا کنترل می کند.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

برای خرید اینترنتی از احسان پلاستیک به وب سایت احسان پلاستیک مراجعه نمایید و کار خرید خود را به ثبت برسانید.

نایلون شیرینگ در تهران

علت این نام گذاری بدان دلیل است که این پلاستیک ها قابلیت وکیوم کردن کالا را دارا هستند. این دسته از محصولات پتروشیمی نقطه ی ذوب پایینی دارند. به همین سبب با حرارت دهی به شکل کالایی که قرار است بسته بندی شود، تغییر شکل می دهند. این محصول با گرم شدن تا نزدیک نقطه ی ذوب کوچک می شود.نایلون شیرینگ حرارتی معمولا بین 150 تا 230 درجه ی سلسیوس گرما نیاز دارد. در این حال به سرعت به کالا می چسبد و کالا را وکیوم می کند. وکیوم به معنای مکش حداکثری هوای بین کالا با نایلون شیرینگ است. بسته بندی محصولات با دستگاه شیرینگ پک صورت می گیرد.