قیمت نایلون حرارتی

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

برای خرید نایلون حرارتی و اطلاع از قیمت نایلون حرارتی میتوانید از واحد فروش احسان پلاستیک اطلاعات خود را کسب کنید

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود .
نایلون بسته بندی اب معدنی یکی از معروف ترین موارد استفاده از نایلون شیرینگ حرارتی بسته بندی های آب معدنی است که حتما نمونه های پک 6 تایی آب معدنی یا نوشابه بسته بندی شده آن را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده کرده اید. بسته بندی با نایلون حرارتی موجب سادگی در حمل و نقل ، محافظت از محصول تولیدی ، موارد بهداشتی ، جلوگیری از گرد و غبار و … است.

 پلاستیک شیرینگ حرارتی

نایلون وکیوم حرارتی به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی موارد تولید استفاده می شود مانند پک های آب معدنی 6 تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید .

نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های حرارتی بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورده استفاده نمی شوند بلکه دارای طیف گسترده تر از کاربرد ها است.

قیمت نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پک یکی از پر تکرار ترین محصولات از بین محصولات درخواستی شما خریداران احسان پلاستیک با فروش ویژه نایلون شیرینگ پک این محصول را در اختیار شما عزیزان قرار داده است شما میتوانید برای کسب اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ پک با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

( درحال بارگزاری لیست قیمت )

کاربرد  نایلون وکیوم حرارتی

کاربرد نایلون وکیوم حرارتی در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آن ها را نام برد ، اما چند نمونه از کار هایی که از این نوع نایلون حرارتی استفاده می کنند عبارتند از :

  1.     بسته بندی کاشی و سرامیک
  2.     لاوزم یدکی خودرو
  3.     نوشابه و آب معدنی
  4.     باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
  5.     لوازم خانگی
  6.     سنگ های نما ساختمان
  7.     و….

چاپ شیرینگ حرارتی

بدلیل یکسان بودن پایه مواد نایلون وکیوم حرارتی بسته بندی با خود نایلون ساده چاپ روی این محصول مثل چاپ روی نایلون ساده است چاپ این محصول میتواند با دستگاه های فلکسو و… انجام شود. فرق عمده نایلون عادی و نایلون شیرینگ در ترکیب مواد خام پتروشیمیست که کارخانجات سانی پلاست مهر در طی 10 سال تجربه در این باره به بهترین و شیرینگ پذیر ترین ترکیب مواد دست یافته اند و جزو معدود کارخانجات کشور در شیرینگ مستقیم محصولات فلزی مثل کولر است. شیرینگ های این کارخانه با توجه یه دستگاه های شیرینگ شما یا سشوار های صنعتی مصرفی شما و همچنین دما های شیرینگ شما تولید میشود.چاپ روی این محصولات یا رنگ خود نایلون شیرینگ در صد ها مدل قابل انجام است .

خرید عمده نایلون حرارتی

برای خرید عمده نایلون حرارتی به صفحه اصلی وب سایت احسان پلاستیک مراجعه نمایید.

خرید عمده نایلون شیرینگ حرارتی

در نظر داشته باشید که در صنایع بسته بندی تفاوت نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون مربوط به مواد اولیه ی آن هاست. اما به طور کلی هرچه از نایلون به سمت سلفون حرکت کنیم، جنس بسته بندی شفاف‌تر و نازک تر می شود. بنابراین اگر بسته بندی شفاف و نازک مد نظر شما باشد، باید نایلون شیرینگ یا پلاستیک شیرینگ تهیه کنید.

به طور کلی به دلیل اینکه نایلون شیرینگ یا پلاستیک شیرینگ یک محصول مصرفی است و کاربرد زیادی دارد، بسیاری از تولید کنندگان ترجیح می‌دهند نایلون شیرینگ یا رول شیرینگ را به طور عمده خریداری کنند.

نایلون حرارتی قیمت مناسب

 به دلیل درخواست بالای برای خرید نایلون حرارتی احسان پلاستیک در نظر دارد نایلون حرارتی قیمت مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

مرکز پخش نایلون حرارتی عمده

فروشگاه نایلون حرارتی به صورت جزئی مرکز پخش نایلون حرارتی عمده تولید کننده ها و کارخانه های اصلی شاید بتوان گفت نایلون قیمت مناسب را در حجم های عمده بهتر است از تولید کننده های این محصول تهیه نمود. این تولید کننده ها انواع محصولات را تولید می کنند و به صورت مستقیم به بازار پخش عرضه می کنند.

انواع نایلون حرارتی در ایران با کیفیت ها و قیمت های متفاوتی وجود دارد که هر خریدار بسته به نیازی که دارد این محصولات را تهیه می کند. توزیع کننده های نایلون حرارتی در ایران محصولات مورد نیاز مصرف کننده ها را در حجم های مختلف تولید می کنند. نایلون های تولید شده در ایران انواع مختلفی دارند. اما شاید جالب باشد در مورد تهیه این نایلون ها هم بیشتر بدانیم.

نایلون برای خانواده های پلیمرهای مصنوعی، مبتنی بر پلی آمیدهای آلیفاتیک یا نیمه معطر است. نایلون یک ماده ابریشمی گرمانرم پلاستیک است که می تواند در فیبرها، فیلم ها یا اشکال ذوب شده پردازش شود. این محصول از واحدهای تکراری که توسط پیوندهای آمید مشابه پیوندهای پپتیدی در پروتئین ها تشکیل شده اند، ذوب می شود. پلیمرهای نایلونی را می توان با طیف گسترده ای از مواد افزودنی مخلوط کرد تا به بسیاری از تغییرات خاصیت خاص دست یابد.  پلیمرهای نایلونی کاربردهای تجاری قابل توجهی در پارچه و الیاف (پوشاک ، کفپوش و تقویت کننده لاستیک)، در شکل (قطعات قالب برای خودروها ، تجهیزات الکتریکی و غیره) و در فیلم ها (بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی) پیدا کرده اند.

نایلون شیرینگ

نایلون اولین پلیمر ترموپلاستیک مصنوعی موفق تجاری بود. در طول جنگ جهانی دوم ، تقریباً تمام تولیدات نایلون برای استفاده در چتر نجات و بند ناف به ارتش منتقل شد. استفاده از نایلون و سایر پلاستیک ها در زمان جنگ بازار مواد جدید را به شدت افزایش داده است.

قیمت شیرینگ حرارتی

( در حال بارگزاری )