قیمت رول نایلون شیرینگ

برای کسب اطلاع از قیمت رول نایلون شیرینگ با احسان پلاستیک در تماس باشید احسان پلاستیک با داشتن سالها سابقه در زمینه تولید انواع نایلون شیرینگ ، رول نایلون شیرینگ و.... است .و میتواند بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

رول نایلون شیرینگ

یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین محصولات در ضمینه بسته بندی و محافظت از محصولات نایلون شرینگ می باشد. اکثر صنایع برای محافظت از محصولات خود از این نایلون استفاده می کنند. این نایلون از پلی اتیلن تولید می شود و نسبت به دما حساس است و در مقابل حرارت قابل انعطاف می باشد و خاصیت شکل پذیری دارد.

شرکت حباب پلاستیک روز تولید کننده نایلون ساده و نایلون های شرینگ به صورت رول ، کیسه و برش خورده میباشد . تولیدات این شرکت از عرض 20 سانت تا 2 متر به صورت دولا و 4 متر به صورت تک لا با ضخامت دلخواه مشتریان از 50 میکرون به بالا میباشد رول شیرینگ (فیلم شیرینگ، سلفون شیرینگ،نایلون شیرینگ، سلفون شیرینگ پک) پلاستیکی بسیار نازک در حدود 18 میکرون و دو لایه است که در اثر برخورد غیر مستقیم با حرارتی به دمای 160 تا 210 درجه جمع میشود و در نهایت بسته بندی جذاب و شکیل و لایه محافظی مطمئنی برای شما درست میکند. رول نایلون با جنس خود نایلون هیچ کاربردی در بسته بندی ندارد اما مشتقات آن مانند نایلون شیرینگ ، سلفون ، استرچ و حباب دار کاربرد بزرگ و وسیعی در تولیدات و کارخانه جات برای بسته بندی دارند که در ادامه مطلب انواع آن ها را نام برده تا بتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب دقیق تری داشته باشید .

حتما تا به حال پک های بسته بندی 6 تایی اب معدنی را مشاهده کرده اید که به وسیله یک پلاستیک به صورت خیلی کم حجمی بسته بندی شده اند به این نوع از پلاستیک نایلون شیرینگ می گویند . این نوع نایلون با قرار گرفتن در برابر حرارت جمع می شود و باعث بسته بندی محصول مورد نظر می شود که به دو نوع دستی و خط تولیدی می تواند بسته بندی شود .

سلفون شیرینگ

شرایط فوق العاده ای را جهت نگهداری، بسته بندی و البته جابجایی و حمل آسان محصولات فراهم آورده است. رفته رفته این محصول به دلیل خصوصیات منحصر به فردش مانند انعطاف پذیری، سبکی، راحتی استفاده، قیمت مناسب در صنعت بسته بندی جایگاه ویژه ای در بسته بندی محصولاتی چون قوطی ها، بطری ها، کنسرو ها و همچنین جعبه های کوچک پیدا کرده است.

نایلون شیرینگ پک

شیرینگ نوع خاصی از نایلون است که برای بسته بندی انواع محصولات به کار می رود . شیرینگ (Shirink) در زبان انگلیسی به معنای کوچک کردن و منقبض شدن است . علت این نام گذاری بدان دلیل است که این پلاستیک ها قابلیت وکیوم کردن کالا را دارا هستند. این دسته از محصولات پتروشیمی نقطه ی ذوب پایینی دارند. به همین سبب با حرارت دهی به شکل کالایی که قرار است بسته بندی شود، تغییر شکل می دهند. این محصول با گرم شدن تا نزدیک نقطه ی ذوب کوچک می شود.نایلون شیرینگ حرارتی معمولا بین 150 تا 230 درجه ی سلسیوس گرما نیاز دارد.

نایلون دستگاه شیرینگ پک

بسته بندی با دستگاه و نایلون شیرینگ دارای قواعد و مراحل مخصوص به خود است که بدون رعایت کردن آن ها نمی توان بسته بندی را به صورت کامل انجام داد یا نایلون ها را سالم نگه داشت.

مرحله اول انتخاب نوع نایلون شیرینگی است که می خواهیم در دستگاه بسته بندی از آن استفاده کنیم، و توجه به ابعاد و ضخامت و جنس آن انتخاب ابعاد درست باعث می شود که نایلون اضافات و دور ریز نداشته باشد که این عمل یکی از اصول صرفه جویی و مراقبت از محیط زیست است. همچنین باید نایلونی را با ضخامت مناسب انتخاب نمود چرا که نایلون های نازک به سرعت آسیب می بینند و باید چندین بار یا با چند لایه آن ها را بسته بندی نمود. دستگاه بسته بندی باید دارای فک دوخت مناسبی باشد چرا که دوخت نا متوازن و ناقص و یا سوخته شده، ظاهر و کاربرد بسته بندی را خراب می کند. بنابراین در انتخاب دستگاه بسته بندی باید دقت کافی را لحاظ کرد. برای اینکه دستگاه بسته بندی بتواند به درستی کار خود را انجام دهد باید با توجه به نوع و ضخامت نایلونی که انتخاب کرده اید حرارت و سرعت دستگاه را تنظیم نمایید. همانطور که می دانید، برای فرایند پکینگ، دستگاه بسته بندی به نایلون شیرینگ حرارت می دهد تا جمع شود و به محصول بچسبد، در این زمان نایلون شیرینگ حالت نیمه ذوب شده ای به خود می گیرد و بنابراین پس از خروج از دستگاه بسته بندی باید آن را با فن خنک کننده، خنک نمود.

نایلون شیرینگ حرارتی

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود .