قیمت رول نایلون شیرینگ در تهران

حتما تا به حال پک های بسته بندی 6 تایی اب معدنی را مشاهده کرده اید که به وسیله یک پلاستیک به صورت خیلی کم حجمی بسته بندی شده اند به این نوع از پلاستیک نایلون شیرینگ می گویند . این نوع نایلون با قرار گرفتن در برابر حرارت جمع می شود و باعث بسته بندی محصول مورد نظر می شود که به دو نوع دستی و خط تولیدی می تواند بسته بندی شود .موارد دیگری همچون سلفون و پلاستیک استرچ نیز کاربرد وسیعی در صنایع تولیدی برای بسته بندی دارند .

برای مطالعه بیشتر نایلون شیرینگ در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

نایلون شیرینگ در تهران

 در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

نایلون لمینت در تهران

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (نایلون لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

برای مطالعه بیشتر نایلون لیمنت در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید .

رول نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ یا نایلون شیرینک یکی از پرکاربردترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که پلاستیکی شکل پذیر و بسیار نازکی است و نسبت به تغییرات دمایی حساس است. هنگام بسته بندی محصولات هر چه ایزوله بودن بسته بندی مهم تر باشد، به نایلون شیرینگ ضخیم‌تری احتیاج است. برند، شفافیت، ضخامت و عرض یک نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون؛ تعیین کننده ی قیمت و کیفیت آن است. نایلون شیرینک، نایلون شرینگ، نایلون شیرینگ حرارتی، نایلون شیرینگ پک، نایلون بسته بندی شیرینگ و پلاستیک شیرینگ از نام‌های دیگر این محصول است

قیمت نایلون شیرینگ پک

قیمت نایلون شیرینگ پک بستگی به میزان سفارشتان دارد. نایلون شیرینگ برای بسته بندی هر محصولی کاربرد دارد ولی به دلیل اینکه این نوع بسته بندی به خوبی از محصول محافظت می‌کند؛ برای بسته بندی انواع مواد غذایی بسیار مناسب است. شاید بیشترین جایی که عموم مردم، بسته بندی شیرینگ را دیده اند بسته بندی انواع آب معدنی و نوشابه است. به طور کلی برای بسته بندی محصولات به طور پک یا چندتایی؛ دستگاه شیرینگ پک بهترین انتخاب است.

رول نایلون شیرینگ در تهران

از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل نیز استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهید یک ظرف را به صورت سیل بسته بندی کنید باید از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل استفاده کنید .
انواع نایلون شیرینک

انواع نایلون شیرینگ با ضخامت، عرض و جنس متفاوت برای انوع دستگاه شیرینگ کاربرد دارد. برای مثال برای دستگاه شیرینگ تونلی، باید نایلون شیرینگ پلی اتیلن یا نایلون شیرینگ تونلی تهیه کنید.
نایلون شیرینگ مصرفی دستگاه شیرینگ کابینی، نایلون شیرینگ پی وی سی یا پی او اف است.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای کسب اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ با شماره تماس های احسان پلاستیک و یا به صورت حضوری به دفتر فروش و یا کار خانه احسان پلاستیک مراجعه نمایید .

021 558 18 467: تلفن دفتر فروش

021 555 83 209: تلفن دفتر فروش

آدرس دفتر فروش: تهران خیابان 15 خرداد ، پله نوروز خان پاساژ بوذر جمهوری ،پلاک 13

آدرس کارخانه:تهران جاده ساوه بین رباط کریم و سه راه آدران شهرک صنعتی نصیر آباد خیابان سرو 21 پلاک 1

هیچ محدودیتی در تولید ندارد از همین رو می توانید رول نایلون را در ابعاد و ضخامتی که مد نظر دارید سفارش دهید ، اگر با توجه به نیازی که دارید نمی توانید ابعاد دقیقی را انتخاب کنید و دچار مشکل شده اید اصلا نگران نباشید تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو شما را راهنمایی کنیم .