قیمت نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است  نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است

برای اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ احسان پلاستیک با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید:

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021


نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ یا نایلون شیرینک یکی از پرکاربردترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که پلاستیکی شکل پذیر و بسیار نازکی است و نسبت به تغییرات دمایی حساس است. هنگام بسته بندی محصولات هر چه ایزوله بودن بسته بندی مهم تر باشد، به نایلون شیرینگ ضخیم‌تری احتیاج است. برند، شفافیت، ضخامت و عرض یک نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون؛ تعیین کننده ی قیمت و کیفیت آن است. نایلون شیرینک، نایلون شرینگ، نایلون شیرینگ حرارتی، نایلون شیرینگ پک، نایلون بسته بندی شیرینگ و پلاستیک شیرینگ از نام‌های دیگر این محصول است.

کاربرد نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ برای بسته بندی هر محصولی کاربرد دارد ولی به دلیل اینکه این نوع بسته بندی به خوبی از محصول محافظت می‌کند؛ برای بسته بندی انواع مواد غذایی بسیار مناسب است. شاید بیشترین جایی که عموم مردم، بسته بندی شیرینگ را دیده اند بسته بندی انواع آب معدنی و نوشابه است. به طور کلی برای بسته بندی محصولات به طور پک یا چندتایی؛ دستگاه شیرینگ پک بهترین انتخاب است.
از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل نیز استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهید یک ظرف را به صورت سیل بسته بندی کنید باید از نایلون شیرینگ به عنوان رول سیل استفاده کنید.

انواع نایلون شیرینک

انواع نایلون شیرینگ با ضخامت، عرض و جنس متفاوت برای انوع دستگاه شیرینگ کاربرد دارد. برای مثال برای دستگاه شیرینگ تونلی، باید نایلون شیرینگ پلی اتیلن یا نایلون شیرینگ تونلی تهیه کنید.
نایلون شیرینگ مصرفی دستگاه شیرینگ کابینی، نایلون شیرینگ پی وی سی یا پی او اف است.

خرید عمده نایلون شیرینگ حرارتی

در نظر داشته باشید که در صنایع بسته بندی تفاوت نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون مربوط به مواد اولیه ی آن هاست. اما به طور کلی هرچه از نایلون به سمت سلفون حرکت کنیم، جنس بسته بندی شفاف‌تر و نازک تر می شود. بنابراین اگر بسته بندی شفاف و نازک مد نظر شما باشد، باید نایلون شیرینگ یا پلاستیک شیرینگ تهیه کنید.

قیمت سلفون شیرینگ

مراکز فروش سلفون شیرینگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه های سراسر کشور انجام می پذیرد. این مراکز با توجه به نیاز مشتری اقدام به دادن این محصول به او می کنند. سلفون شبرنگ در مدل های متنوع تولید می شود و برای بسته بندی جعبه و یا کتاب و یا غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در کارخانه های صاحب برند تولید می شود و اغلب با دستگاه های مدرن و پیشرفته ساخته می شود و به بازار ارسال می شود. خریداران می توانند این محصول را هم به صورت جزئی و هم به صورت کلی تهیه بفرمایند.

قیمت نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پک همانطور که از نامش پیداست برای بسته بندی مواد استفاده می شود که نقطه ذوب پایینی دارد که با کمترین حرارت جذب قطعه می شود و باعث حفاظ بهداشتی و محافظت در برابر ضربه و جابه جایی است.
کیفیت نایلون شیرینگ حرارتی به تعداد لایه های آن و مواد اولیه تولیدی باز می گردد ، این نوع از پلاستیک بسته بندی حرارتی در یک نوع یک لایه و انواع دو لایه تولید می شود .

  1. نایلون شیرینگ پک درجه 1 بیشتر در موارد بهداشتی مانند لوازم آرایش موره استفاده قرار می گیرد.
  2. از مواد اولیه گرانولی یا بازیافتی تولید می شود که بیشتر مورده استفاده صنایع قرار می گیرد.