خرید نایلون شیرینگ قیمت مناسب

نایلون شیرینگ در نوع یک و دو لایه تولید میشود که همانند سایر پوشش ها هر چه تعداد لایه های آن افزایش می یابد کیفیت آن نیز بالاتر میرود. ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است و از 30 تا 400 میکرون میباشد. عرض آن نیز از 10 سانت تا 4 متر میتواند تغییر کند.

اگر مشتری به نایلون شیرینگ رنگی احتیاج داشته باشد میتواند این پوشش را در رنگ بندی های متنوع و گوناگون سفارش دهد.نایلون شیرینگ قیمت زیادی ندارد و همین موضوع باعث شده تا تمامی صنایع کوچک تا بزرگ از این نوع پوشش به راحتی و با پرداخت مبلغ اندکی استفاده کنند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید .

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021

کاربرد نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ به دو منظور در صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد:

  1. از نایلون شیرینگ در تمامی صنایع مواد غذایی بمنظور عدم ورود هر گونه آلودگی به داخل بافت محصولات مورد استفاده قرار میگیرد.
  2. از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات بمنظور جلوگیری از شکستگی و هر گونه آسیب به آنها استفاده فراوانی میشود.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ تماس بگیرید.

از جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وحجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

فروش نایلون شیرینگ حرارتی

برای خرید نمونه های حرارتی سلفون شیرینگ عمده با قیمت مناسب می توانید با فروشندگان مختلف انواع سلفون های حرارتی در بازار تهران که به عنوان نمایندگی های معتبر فروش مستقیم انواع نمونه‌های سلفون هستند ارتباط برقرار کنید.باید توجه داشته باشید که اگر قیمت پلاستیک شیرینگ پایین تر از میانگین محصولات با کیفیت بازار باشد قطعاً باید به کیفیت محصول ارائه شده توسط تولید کننده شک کرده و پس از از بررسی و آزمایشات لازم اقدام به سفارش کنید.

برخی از مراکز تولید عمده نایلون نیز اخیرا اقدام به تولید انواع پلاستیک شیرینگ در کیفیت ها و قیمت های متفاوت کرده اند و به همین علت می توان از آنها به عنوان کارخانه پلاستیک شیرینگ نیز یاد کرد.فروشندگان پلاستیک شیرینگ با ارائه ارزانترین پلاستیک شیرینگ بازار در بسته بندی های ایرانی چه در بازار داخل و چه در بازار خارج این پیام را به خریداران می دهند که یکی از بزرگترین صادرکنندگان انواع پلاستیک شیرینگ در آینده‌ای نزدیک در منطقه خاورمیانه کشور ایران خواهد بود.

چاپ نایلون شیرینگ

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد بسیاری از تولید کنندگان انواع پلاستیک شیرینگ امروزه با راه اندازی سایت های اینترنتی متعلق به تولیدی های این محصول اقدام به فروش جزئی و کلی تولیدات در سطح فضای مجازی نیز می کنند. این سایتهای مستقیم فروش با داشتن دسترسی به واحد مستقیم فروش می‌توانند قیمت تمام شده محصول به صورت عمده برای شما را پایین‌تر بیاورند.

علاوه بر این فروشگاه های اینترنتی نمایندگی های فیزیکی موجود در شهرهای مختلف نیز امروزه می توانند به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه نایلون های شیرینگ تولید داخل را در اختیار تولیدکنندگان بزرگ محصولات غذایی و محصولات صنعتی قرار دهند. متاسفانه این امکان برای خریداران ج از کشور وجود نداشته و آنها می‌توانند از طریق نمایندگی‌های خارج از کشور نسبت به تهیه انواع نایلون شیرینگ اقدام کنند و باید در نظر داشت که قیمت انواع پلاستیک شیرین در خارج از کشور به دلیل وجود عوارض گمرکی نسبت به داخل گاهی بالاتر است است

نایلون شیرینگ معمولا در دو نوع یک لایه  و انواع دو لایه تولید میشود که مثل پوشش های دیگیری که وجود دارند با افزایش یافتن تعداد لایه های آنها کیفیت نیز در آنها افزایش می یابد. عرض این نوع از نایلون ها میتواند بین 10 تا 120 سانتی متر باشد و همچنین نایلون های شیرینگ از ضخامتی حدود 30 الی 200 میکرونی برخوردار میباشند. در صورتی که نیاز به تهیه کردن انواع مختلف این نایلون ها در رنگ بندی های متفاوت میتوانید آنها را در رنگ بندی های مختلفی سفارش دهید. به این دلیل که این نایلون ها قیمت زیادی ندارند میتوان از آنها در انواع صنایع استفاده نمود. صنایع کوچک تر هم میتوانند با هزینه خیلی کم از این نایلون ها استفاده نمایند. در صورتی که از نایلون شیرینگ به صورت پالتی استفاده نمایید، باید چند لایه از آن را دور کالایی که میخواهید آن را بسته بندی نمایید بپیچید تا قدرت ضربه گیری اش افزایش پیدا کند.

خرید نایلون شیرینگ

برای خرید نایلون شیرینگ تنها کافیست به احسان پلاستیک اعتماد کنید احسان پلاستیک با داشتن سالها سابقه در زمینه نایلون شیرینگ بهترین و مرغوب  ترین نایلون شیرینگ را در اختیار شما خریداران قرار خواهد داد برای خرید نایلون شیرینگ به احسان پلاستیک اعتماد نمایید.