خرید نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ در نوع یک و دو لایه تولید میشود که همانند سایر پوشش ها هر چه تعداد لایه های آن افزایش می یابد کیفیت آن نیز بالاتر میرود. ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است.

اگر مشتری به نایلون شیرینگ رنگی احتیاج داشته باشد میتواند این پوشش را در رنگ بندی های متنوع و گوناگون سفارش دهد.نایلون شیرینگ قیمت زیادی ندارد و همین موضوع باعث شده تا تمامی صنایع کوچک تا بزرگ از این نوع پوشش به راحتی و با پرداخت مبلغ اندکی استفاده کنند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

فروش نایلون شیرینگ در تهران

فروش نایلون شیرینگ بر مبنای واحد کیلوگرم میباشد. با توجه به قیمت روزانه مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک پتروشیمی خواهشمند است جهت اطلاع از قیمت محصولات با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

نایلون شیرینگ احسان پلاستیک فجر از مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک فیلم درجه یک پتروشیمی به شکل شفاف و رنگی تولید شده و قابلیت چاپ لوگو و طرحهای سفارشی از یک رنگ الی ۶ رنگ را دارا میباشد.

لیست قیمت نایلون شیرینگ در تهران

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ و سایر محصولات احسان پلاستیک میتوانید با ما به صورتی تلفنی ، انلاین و همچنین حضوری در تماس باشید .

فروش نایلون شیرینگ حرارتی

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود .
یکی از اصلی ترین دلیل ها برای چاپ روی نایلون حرارتی دیده شدن محصول تولید شده در عموم است که باعث افزایش مشتری می شود ، اما اگر چاپ با کیفیت بالا انجام نشود باعث بی ارزش شدن محصول تولیدی می شود .

همانطور که می دانید بسته بندی با نایلون حرارتی باید توسط حرارت انجام شود که موجب جمع شدن پلاستیک شیرینگ می شود از همین رو چاپ باید به نحوه ای انجام شود که با قرار گرفتن پلاستیک شیرینگ توسط حرارات باعث بهم ریختگی چاپ آن نشود ، از همین رو چاپ روی نایلون شیرینگ به صورت تضمینی توسط احسان پلاستیک ارائه می شود.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

احسان پلاستیک این قابلیت را برای مشتریان ایجاد کرده تا بتوانند خرید اینترنتی نایلون و یا خرید به صورت حضوری در دفتر مرکزی داشته باشند ، بسیاری به علت سود جویی در فضا های مجازی نمی توانند به اشخاص غیر حقیقی اعتماد کنند اما احسان پلاستیک با بیش از یک دهه تجربه کاری و بروز ترین ماشین آلات با تضمین کیفیت و قیمت انواع پلاستیک بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی را در اختیارتان قرار می دهد .
کی از پر مصرف ترین نوع های پلاستیک برای بسته بندی نایلون شیرینگ می باشد که می توانید برای مشاهده تولید به صورتی به دفتر مرکزی و یا کارخانه سر بزنید اما به علت تضمین کیفیت می توانید بدون هیچ دغدغه ای به صورت اینترنتی در هر میزان توناژی که می خواهید این نمونه را سفارش دهید .

کیفیت تولید و چاپ همراه با قیمت های بسیار مناسب به صورت تضمینی ارئه می شود اما به علت حجم بالای سفارش پیشنهاد می شود کمی زود تر از تاریخ درخواستی برای تحویل سفارش ، سفارشتان را ثبت کنید تا در صورت اختلاف چند روزه برای تحویل تولیدات شما به مشکل بر نخورد

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ تماس بگیرید.

در صورتی که قصد تهیه نایلون شیرینگ دارید سعی کنید از آنها  در ابعاد مناسب کالاهایتان استفاده نمایید. میتوانید این نایلون را در ابعاد مناسب خود سفارش دهید. این نایلون ها را میتوانید با قیمت مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک پتروشیمی که روزانه اعلام میگردد به صورت کیلویی خریداری نمایید. در صورت نیاز به این محصولات با بخش فروش احسان پلاستیک تماس بگیرید. نایلون شیرینگ شرکت احسان پلاستیک از مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک فیلم درجه یک پتروشیمی در انواع مختلف و به شکل های شفاف و رنگی در دسترس میباشد و قابلیت چاپ لوگو و طرحهای سفارشی که از یک رنگ الی ۶ رنگ را دارند برخوردار میباشد.


کاربردهای متنوع نایلون شیرینگ
  1. داروسازی، مواد غذای یو آشامیدنی
  2. کاربرد در بسته بندی قطعات در خودرو سازی
  3. حلالهای شیمیایی، رنگ سازی، تولید چسب و رزین
  4. بسته بندی انواع مبلمان اداری و خانگی
  5. بسته بندی و عرضه لوازم آشپزخانه
  6. کاربرد در بسته بندی کامپیوترها و لوازم جانبی
  7. کاربرد در بسته بندی ظروف چینی، کاشی و سرامیک

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها ( نایلون لمینت ) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی ( نایلون لمینیت ) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (نایلون لمینت) توصیه می شود ، هرچند که
این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.