خرید آنلاین نایلون شیرینگ

یکی از پر مصرف ترین نوع های پلاستیک برای بسته بندی نایلون شیرینگ می باشد که می توانید برای مشاهده تولید به صورتی به دفتر مرکزی و یا کارخانه سر بزنید اما به علت تضمین کیفیت می توانید بدون هیچ دغدغه ای به صورت اینترنتی در هر میزان توناژی که می خواهید این نمونه را سفارش دهید .

کیفیت تولید و چاپ همراه با قیمت های بسیار مناسب به صورت تضمینی ارئه می شود اما به علت حجم بالای سفارش پیشنهاد می شود کمی زود تر از تاریخ درخواستی برای تحویل سفارش ، سفارشتان را ثبت کنید تا در صورت اختلاف چند روزه برای تحویل تولیدات شما به مشکل بر نخورد .

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

احسان پلاستیک این قابلیت را برای مشتریان ایجاد کرده تا بتوانند خرید اینترنتی نایلون و یا خرید به صورت حضوری در دفتر مرکزی داشته باشند ، بسیاری به علت سود جویی در فضا های مجازی نمی توانند به اشخاص غیر حقیقی اعتماد کنند اما گروه تولیدی احسان پلاستیک با بیش از یک دهه تجربه کاری و بروز ترین ماشین آلات با تضمین کیفیت و قیمت انواع پلاستیک بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی را در اختیارتان قرار می دهد .

فروش آنلاین انواع نایلون شیرینگ

یکی از بیشتر میزان سفارشات پلاستیک در تمام نقاط دنیا نمونه های نایلون های دسته دار طرح دار است که با استفاده از چاپ می توان هر نوع تصویری با هر تعداد رنگی که بخواهید را روی آن چاپ کرد .

محصولات پلاستیکی بسته بندی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی هستند از همین رو می توانید هر نوع نایلون ، نایلکس ، استرچ ، سلفون و … را که می خواهید را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی سفارش دهید .
 نایلون طرح دار

چاپ به دو صورت فلکسو و هیلو به صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD انجام می شود . ( هر نوع تصویری با هر تعداد رنگی با کیفیت تضمنی چاپ می شود  )
 جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وحجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.


 نایلون شیرینگ

شاید در مورد مزایای بسته بندی با استفاده از شییرینگ شنیده باشید. Shrink یک فیلم پلاستیکی است که می توانید بدون توجه به اندازه و شکل آن، هر جسم را بپیچید. سپس با گرما دهی به سطح می توانید بسته بندی را به طور کامل مهر و موم کرده و به راحتی هر نوع بسته بندی که دارید را با خیالی راحت ارسال کنید.

استفاده از این نایلون ها باعث می شود تا بسته بندی مرسوله های پستی ایمن تر و مطمئن تر انجام گیرد. همچنین می توان در اسباب کشی نیز از این نایلون ها استفاده نمود.  بسته بندی با نایلون شیرینک یک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی هایی که با این نوع نایلون ها انجام می گیرد، با استفاده از یک ماده پلیمری همه کاره است که برای بسته بندی کالاهای نهایی استفاده می شود. گرما با استفاده از یک تونل حرارتی یا یک اسلحه گرمایی برقی یا گازی به فیلم اعمال می شود.این فیلم را کاتالیز می کند تا محکم در اطراف آیتم موجود در آن بسته بندی شود. با اعمال این روش می توانید سلامت بسته بندی ها را تضمین کنید. بسته بندی با نایلون شیرینگیک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی هایی که با این نوع نایلون ها انجام می گیرد، با استفاده از یک ماده پلیمری همه کاره است که برای بسته بندی کالاهای نهایی استفاده می شود. گرما با استفاده از یک تونل حرارتی یا یک اسلحه گرمایی برقی یا گازی به فیلم اعمال می شود. این فیلم را کاتالیز می کند تا محکم در اطراف آیتم موجود در آن بسته بندی شود. با اعمال این روش می توانید سلامت بسته بندی ها را تضمین کنید. یکی از مهم ترین مزیت های این نوع نایلون ها این است که هرگونه دستکاری بسته بلافاصله قابل تشخیص خواهد بود و به همین دلیل، بسیاری از شرکتهای داروسازی و تولید کنندگان مواد غذایی اکنون محصولات خود را اینگونه بسته بندی می کنند تا اطمینان حاصل شود که اقلام مورد نظر یا با سطح لزوم دقت لازم تحویل داده شده اند. سایر بانکها و سازمانهای دولتی از نوع خاصی از بسته بندی استفاده می کنند که در هنگام کشش مواد تغییر رنگ می دهد - این نشان می دهد که آیا فعالیت غیرمجاز وجود داشته است که با ذخیره یا انتقال موارد مذکور مشخص شود. استفاده از این نوع بسته بندی گزینه ای مقرون به صرفه است و همانطور که گفته شد فقط به دو چیز نیاز دارد - گرما و پلاستیک. به همین خاطر با کمترین هزینه می توانید بالاترین سطح پوشش را به بسته های خود ببخشید.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

انواع نایلون شیرینگ وجود دارد که برخی از آنها برای بسته بندی محصولات غذایی و برخی دیگر برای بسته محصولات تولید شده در کارخانجات تولیدی مناسب میباشد. انواع نایلون شیرینگ که برای بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده میشود از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و میتوانند محافظت بیشتری را از محصولات انجام دهند. انواع نایلون شیرینگ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون های مناسب برای بسته بندی تهیه نمایید. انواع نایلون شیرینگ مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف غذایی و غیر خوراکی در شرکت ناب پلاستیک با نازلترین قیمت ها بفروش میرسد.

خرید نایلون شیرینگ

برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است ابتدا اطلاعاتی را به دست آورده و سپس خرید خود را انجام دهید. برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است بررسی هایی را نسبت به قیمت، کیفیت و همچنین اعتبار شرکت به دست آورده و سپس خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید. با خرید نایلون شیرینگ از شرکت ناب پلاستیک این اطمینان را برای شما ایجاد میکند تا نایلون با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری میکنید.
نایلون شیرینگ یا نایلون شیرینک یکی از پرکاربردترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که پلاستیکی شکل پذیر و بسیار نازکی است و نسبت به تغییرات دمایی حساس است. هنگام بسته بندی محصولات هر چه ایزوله بودن بسته بندی مهم تر باشد، به نایلون شیرینگ ضخیم‌تری احتیاج است. برند، شفافیت، ضخامت و عرض یک نایلون شیرینگ، نایلکس و سلفون؛ تعیین کننده ی قیمت و کیفیت آن است. نایلون شیرینک، نایلون شرینگ، نایلون شیرینگ حرارتی، نایلون شیرینگ پک، نایلون بسته بندی شیرینگ و پلاستیک شیرینگ از نام‌های دیگر این محصول است.