خرید رول شیرینگ در تهران

 حفظ مشخصات ، اجزای مفید و جلوگیری از تولید ضایعات امر بسیار مهمی در تولید نایلون شیرینگ می باشد . به تبعیت از خواسته های مصرف کنندگان و با در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی وبروزترین دستگاه های روز دنیا و همینطور مواد اولیه اصلی ، تولید شرینک نایلون مرغوب میسر شده است . این محصول بر اساس در خواست مصرف کنندگان این نوع نایلون با مواد افزودنی 3 در صدی در طول 2 سال در طبیعت محو میشود ، با 6 درصد افزودمی در 1 سال و با اضافه کردن 9 درصد افزودنی در طول 6 ماه در طبیعت محو خواهند شد .

احسان پلاستیک محصولات خود را با بیشترین کیفیت و با نازل ترین قیمت ها تضمین می نماید .

قیمت رول شیرینگ

برای اطلاع از قیمت رول شیرینگ با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید .

نایلون شرینگ با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین (Aype G03-5 and G03-21T coded products) تولید میشود .
این محصولات متشکل از Petkim و افزودنی هایی میباشند که بر اساس نوع محصول مقدار آنها مشخص شده و در اندازه خاصی منقبض خواهند شد .

رول شیرینگ در تهران

رول شیرینگ (فیلم شیرینگ، سلفون شیرینگ،نایلون شیرینگ، سلفون شیرینگ پک) پلاستیکی بسیار نازک در حدود 18 میکرون و دو لایه است که در اثر برخورد غیر مستقیم با حرارتی به دمای 160 تا 210 درجه جمع میشود و در نهایت بسته بندی جذاب و شکیل و لایه محافظی مطمئنی برای شما درست میکند.

خرید اینترنتی رول شیرینگ

نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد .
پوسته شرینگ در محدوده دمای بین 108 تا 122 درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیهPetkim G03-5 تولید می گردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای 5 درجه بالا تر از دمای دستگاه قرار می گیرند .
از آنجایی که نایلون شرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید بر گرفته از شمایل محصول نهایی باشد .9
در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد .
هنگامی که نسبت ضربه به هد خروجی از 1/1 به 3/1 افزایش پیدا میکند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است .
علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ کردن تاثیر مستقیم دارد .
همانطور که از مراحل یاد شده مشخص است مراحل تولید باید کاملا بر اساس اطلاعات مشتری برنامه ریزی شود .
نایلون شرینگ در سایز های متفاوت تولید می شود که از 6 سانتیمتر شروع و به 90 سانتیمتر با ضخامت های بین 30 تا 400 میکرون ختم می گردد .
مصرف کنندگان باید به طول ، عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد .
داشتن اطلاعات دقیق از طول ، عرض و وزن محصول می تواند در اقتصادی بودن شرینگ نهایی بسیار تعیین کننده باشد .
برای مثال اگر یک مصرف کننده که ماهانه 1000 کیلوگرم از شرینگ 60سانتیمتر استفاده میکند و 2.0 Tl هم بابت هر کیلو بپردازد ، اگر از شرینگ 60 ساتنیمتر عرض ، 100 سانتیمتر طول و ضخامت 70 میکرون استفاده کند در اصل بیش ازحد نیاز خود استفاده کرده است ، بدین منظور 39 گرم هر شرینگ وزن خواهد داشت .اگر همان محصول با ضخامت 60 میکرون تولید گردد و این ضخامت درست باشد هر شرینگ 33 گرم وزن خواهد داشت پس خواهیم داشت 39 gr * 2 =7.8 kg ، 33 gr *2 =6.6 kg پس اگر مصرف کننده ماهیانه 100 kg مصرف کند میشود 1000kg /39gr=25.641 شرینگ بطوریکه در اندازه های درست میشود 1000kg/33gr=30.303 که این معادله بدین معناست که مشتری در صورتی که میزان درست را در اختیار تولید کننده نگذارد مجبور به پرداخت 15 درصد هزینه اضافی خواهد بود . علاوه بر آن هزینه اضافی برق نیز محاسبه خواهد شد .

قیمت رول شیرینگ در تهران

ضخامت نایلون شیرینگ حراتی 18 میکرون و طول آن متغیر است (حدودا 700 متر) و در عرض های 20 تا 55 سانتی متر (به فاصله پنج سانتی) تولید می شود.برای خرید فیلم شیرینگ به عرض بیشتر از 55 سانت باید سفارش دهید تا برای شما تولید شود.

فروش رول شیرینگ در تهران

جهت کسب قیمت رول شیرینگ و دریافت لیست قیمت نایلون شیرینگ پک با ما تماس بگیرید.

فروش رول شیرینگ با قیمت مناسب تخصص ماست.

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد. این نایلون منعطف و قابل شکل دهی می باشد و در درجه حرارت بالا برای وکیوم اجناس می توان از آن استفاده نمود در وکیوم اجناس حساس باید نایلون ضخیم تر را مورد استفاده قرار دهید