خرید آنلاین نایلون لمینت

کیسه گونی پلاستیکی  چگونه تولید می شود؟

تولید کیسه گونی مختلف با هم متفاوت می باشد و با روش‌های مختلف تولید می گردد. اما اصول کلی تولید گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن مشابه می باشد و به شرح زیر می باشد

ریسندگی : در این مرحله گرانول پلی پروپیلن به همراه مواد نرم کننده و مستربچ و مواد افزودنی دیگر درون اکسترودر ذوب شده و در انتها به صورت الیاف خارج شده و در تونل باد یا آب سرد می گردد. سپس به دوره قرقره پیچیده می شود .
بافندگی : الیاف تولید شده جهت بافت پارچه گونی به صورت گردباف یا تخت استفاده می شود .
چاپ : با توجه به نوع طرح مشتری با روش های مختلفی می توان برند و مشخصات محصول را بر روی رول گونی تا ۱۲ رنگ چاپ نمود.
برش : در این مرحله با توجه به اندازه و ابعاد کیسه گونی رول گونی پلاستیکی روش گرم یا سرد برش داده می شود.
دوخت : پس از برش رول گونی پلاستیکی انتهای هر کیسه گونی به صورت یک یا چند لایه دوخت می شود.

خرید اینترنتی نایلون لمینت

یکی از ویژگی های کیسه های گونی پلاستیکی این است که می‌توان به صورت لمینت یا نایلون دار تولید نمود. با توجه به درجه اهمیت نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی می توان از گونی پلاستیکی لمینت یا گونی نایلون دار استفاده نمود. نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی در برخی محصولات غذایی و شیمیایی سبب فساد یا خراب شدن محصول می گردد. به هر حال باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از لمینت به جلوگیری از نفوذ رطوبت به صورت صددرصد نمی شود.

به فرآیند کشیدن روکش به روی هر سطحی اصطلاحا لمینت می گویند. در صنعت چاپ یک لایه ی نازک از جنس پلاستیک که می تواند یکرو یا دو روی کاغذ را بپوشاند لمینت کردن می گوییم. آن ها ضخامت متنوعی دارند که که با واحد میکرون سنجیده می شوند هر چه عدد میکرون بالاتر باشد لایه ی پلاستیکی ضخیم تر و هر چه عدد میکرون پایین تر باشد لایه ی پلاستیکی سبک تری خواهد بود. به لمینت های میکرون پایین اصلاحا در ایران به آن سلفون هم می گویند.

در حقیقت نایلون شیرینگ به صورت یک لایه و دو لایه تولید می گردد که مانند پوشش های دیگر هر چقدر که تعداد لایه های آن زیادتر باشد کیفیت آن هم بالاتر می رود.ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت می باشد و از 30تا200میکرون است.عرض آن هم از 10تا120سانتی متر متغیر می باشد. در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

نایلون لمینیت

لمينت لايه محافظ پوششي مي باشد كه بر روي پارچه مورد استفاده جهت توليد كيسه لمينت داده شده و به هنگام دوخت كيسه،در داخل كيسه لمينت (جمبو بگ) قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت مي شود . از همین جهت به این مدل گونی ضد آب نیز گفنه می شود .

قیمت نایلون لیمنیت در تهران

ضخامت گونی لمینیت ضد آب نازک تر از گونی جمبو لمین(ضد آب و آفتاب) می باشند .
لمینت جهت محافظت و مقاومت بیشتر بر رو یا داخل انواع کاغذ، نایلون، گونی‌های پروپیلن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلمهای تولید این شرکت جهت انواع لمینت، به دلیل استفاده از مواد اولیه خارجی و مکمل‌ها در لایه‌های داخلی و میانی آن از شفافیت بسیار بالا و دوخت‌پذیری عالی برخوردار بوده که این امر در فیلمهای تک لایه مقدور نبوده و شفافیت و چسبندگی لازم را ندارد.