کیسه لمینت دار

نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

لمینت کیسه لمینت دار لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها کیسه لمینت دار داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

توجه داشته باشید که لمینت کیسه لمینت دار موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی کیسه لمینیت دار را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن  نایلون  داخلی گونی کیسه لمینت دار توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن کیسه لمینت دار محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت کیسه لمینت دار و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها کیسه لمینت دار در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.


فروش کیسه لمینت

لمینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید. تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

قیمت کیسه لمینت

برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش کیسه لمینت با کارشناسان واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید .

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021


لمینت کیسه لمینت دار لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها کیسه لمینت دار داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

توجه داشته باشید که لمینت کیسه لمینت دار موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی کیسه لمینیت دار را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد . معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی لمینت دار توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن لمینت دار محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت کیسه لمینت دار و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها لمینت دار در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

ویژگی های کیسه لمینت دار

  1.     مقاومت در بربر نفوذ رطوبت خارجی به محتویات داخل کیسه
  2.     نگهداری و حفظ رطوبت محصول داخل کیسه مثل کودهای کمپوست
  3.     استحکام و مقاومت بیشتر نسبت به کیسه های ساده با وزن مشابه
  4.     زیبایی ظاهری و ایجاد سطح یکنواخت کیسه
  5.     کیفیت بیشتر و زیباتر شدن چاپ به دلیل پوشش یکنواخت کیسه
  6.     امکان انجام برش سرد و عدم ریش شدن سر کیسه
  7.     شکل پذیری کیسه با گاست کردن کنار کیسه ها و نهایتاً امکان چاپ در گاست و چیدمان بهتر کیسه های پر شده (بصورت آجری)

نکته: کلیه رول های ساده با عرض نخ های متنوع در عرض ها و وزن های مختلف شامل رول های گونی نخ 2 ، رول های گونی نخ 2.5 ، رول های گونی نخ 2.7 و3 میلی متر ، رول های گونی ویژه ، رول های گونی سبک و رول های گونی سنگین قابلیت لمینت شدن را دارند. برخی رول های گونی تولیدی در فاخر کیمیا که بنا به درخواست مشتری لمینت می شوند در زیر نوشته شده است.

  1. رول گونی لمینت نخ 2 میلی متر و 2.5 میلی متر در عرضهای 35، 40 ، ، 50 ،55 و 60 سانتی متر
  2. رول گونی لمینت نخ 2.7 الی 3 میلی متر این نوع رول های گونی لمینت دارای تنوع بسیار بالایی بوده و در صنایع مختلفی کاربرد دارند.

نایلون لمینت

تقریبا تمامی صنایع برای عرضه باکیفیت محصولات خود نیاز به بسته بندی مطمئن دارند. این مسئله در صنعت غذا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که کیفیت مواد غذایی باید از مرحله تولید و بسته بندی تا مرحله عرضه و استفاده حفظ شده و محصولی سالم به دست مشتری برسد. به همین منظور کارخانجات تولید پلاستیک اقدام به ساخت فیلم هایی به نام فودگرید نموده اند که جهت لمینت محصولات غذایی به ایده آل ترین شکل ممکن به کار می روند.
فودگریدها پلاستیک های بهداشتی مخصوص مواد غذایی هستند که جهت بسته بندی انواع فراورده‌های غذایی از جمله غذاهای آماده و نیمه آماده، خشکبار، حبوبات، نان، غلات و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. پلیمرهای فودگرید به دلیل حذف مواد نانو از ترکیبات تشکیل دهنده آن ها ضرری برای سلامتی انسان ندارند.

رول گونی لمینت

گونی رول لمینت شده معمولا از وزن ۷۵ گرم در متر مربع شروع می شود. هرچه این مقدار افزایش یابد روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.
گونی لمینت شده به صورت رول تا عرض ۴ متر تولید می شود.
این نوع از گونی هم می توان تک لایه و هم دو لایه، رول نمود.
در مواردی بنا به درخواست مشتری می توان همراه با لمینت ریخته شده رو گونی یک لایه کارتن هم روی ان گذاشت که به اصطلاح به آن گونی لمین کارتنی گفته می شود،که در طراحی و دکوراسیون منازل و محیط های عمومی کار برد فراوان دارد.
به طور کلی کیسه های لمینت شده را با نام ضد اب در بازار می شناسند.

نایلون لمینت در تهران

مینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

نایلون شیرینگ در تهران

 بسته بندی با نایلون شیرینک یک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی با نایلون شیرینگیک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.