لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ میتوانید از طریق مراجعه حضوری به دفتر فروش و یا کارخانه اقدام نمایید همچنین میتوانید به صورت خرید اینترنتی نایلون شیرینگ خود را خریداری نمایید و از لیست قبمت نایلون شیرینگ مطلع شوید

تلفن دفتر فروش :8-535 90 563 021

آدرس دفتر فروش :  تهران خیابان 15 خرداد ، پله نوروز خان پاساژ بوذر جمهوری ،پلاک 13

آدرس کارخانه : تهران جاده ساوه بین رباط کریم و سه راه آدران شهرک صنعتی نصیر آباد خیابان سرو 21 پلاک 1

کاربرد نایلون شیرینگ

  1.     مواد غذایی، آشامیدنی و داروسازی
  2.     خودرو سازی و قطعات
  3.     رنگ سازی، تولید چسب و رزین و حلالهای شیمیایی
  4.     مبلمان اداری و خانگی
  5.     لوازم آشپزخانه
  6.     اسباب بازی
  7.     کامپیوتر و لوازم جانبی
  8.     ظروف چینی، کاشی و سرامیک

نایلون شیرینگ

از جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وحجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

خرید عمده نایلون شیرینگ

برخی از شرکت هایی که در زمینه فروش نایلون شیرینگ مشغول به فعالیت هستند از فروشندگانی هستند که بصورت واسطه ای فعالیت میکنند و همین موضوع باعث میشود تا قیمت تمام شده نایلون برای مشتری افزایش یابد. فروش نایلون شیرینگ در احسان پلاستیک بصورت کاملا غیر واسطه ای انجام میشود که باعث شده تا مشتری خریدی بسیار مقرون بصرفه تر را تجربه کند. فروش نایلون شیرینگ در شرکت احسان پلاستیک بسیار بالا است که از مهمترین دلایل آن نیز قیمت بسیار مناسب میباشد.
ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است و هر چه از نایلونهای ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود میتواند محافظت بهتری از آنها انجام دهد. شرکت ناپ پلاستیک انواع نایلون شیرینگ در ضخامت های متفاوت را به فروش میرساند و از جمله شرکت  هایی است که بصورت اینترنتی و همچنین تلفنی محصولات مورد نیاز مشتری را بفروش میرساند.

قیمت نایلون شیرینگ پک

شرکت احسان پلاستیک ار فروشنده های قدیمی نایلون شیرینگ است و محصولات موجود در انبارهای خود را نه تنها به تهران بلکه به سایر شهرها نیز ارسال کرده و سهم عمده ای از فروش انواع نایلون متعلق  به این شرکت میباشد. شرکت احسان پلاستیک بمنظور رفاه حال مشتران خود اقدام به راه انداری فروشگاه اینترنتی محصولات خود نموده است که دیگر نیازی به راجعه حضوری برای خرید نخواهد بود.

این شرکت در زمینه نایلون شیرینگ ماهیانه 15 الی 30 ترانزیت صادرات به کشورهای همسایه دارد و توانسته خود را در بازار کشور های همسایه ثابت کند اعتماد و رضایتمندی مشتریان را جلب کند.