نایلون بسته بندی شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

به پلاستیکی که با حرارت به دور یک محصول یا چند محصول جمع می شود و باعث حمل و نقل راحت تر و محافظت از محصول می شود را شیرینگ کردن می گویند . یکی از بهترین مثال هایی که می توان برای نایلون شیرینگ بسته بندی نام برد باکس های شش تایی آب معدنی است که شیرینگ حرارتی باعث بسته بندی آن ها شده است .

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی نایلون شیرینگ پک است ، زیرا دارای قیمت بسیار اقتصادی و مناسبی است .
با شیرینگ کردن محصولات چندین مزایا به آن اضافه می شود که می توان به حفاظت از کالا ، جلوگیری از ورود آلودگی ، حمل و نقل آسان ، ضربه پذیری بالا و … است .

نایلون شیرینگ با قابلیت چاپ پذیری بالا برای بسته بندی های محصولات مختلف به طور مثال شیرینگ کردن کارتن های سایز بزرگ و کارتن های سایز کوچک ، شیرینگ کردن تمام محصولات غذایی ، بسته بندی غذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، بسته بندی و شیرینگ کردن محصولات پلاستیکی ، شیرینگ آب معدنی و شیرینگ نوشابه و … استفاده می شود .

 نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ امروزه در سطح وسیعی در سراسر جهان برای بسته بندی استفاده می شود . فیلم شیرینک چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . نایلون شیرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود و بنا به سفارش و نوع مصرف مشتری، با فرمولاسیون مخصوص از مواد اولیه خانواده پلی اتیلن LDPE تولید می شود. تولید نایلون شیرینک صرفا با مواد درجه یک امکان پذیر است .
موارد مصرف نایلون شیرینک :
این نوع نایلون جهت بسته بندی و شکل دهی به محصولات در صنایع بسته بندی مواد غذایی محصولات بهداشتی، شیشه سکوریت، مصالح ساختانی، قطعات صنعتی، صنایع خانگی و… مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین می توان بنا به درخواست مشتری و شکل ظاهری محصول ، فرمولاسیون را طوری تغییر داد تا میزان و درصد شیرینگ شدن در راستای MD (درازا و جهت رول ) و TD ( پهنای رول ) کنترل شده باشد . نایلون شرینگ چینش محصول را آسان تر می کند ،همچنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . فیلم شیرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود

قیمت نایلون بسته بندی شیرینگ در تهران

( درحال بارگزاری قیمت ها )

خرید آنلاین نایلون بسته بندی شیرینگ

احسان پلاستیک محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار داده است شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت سفارش خود را با هماهنگی واحد فروش احسان پلاستیک انجام دهید .

نایلون های بسته بندی شیرینگ (شرینک) در لایه های مختلف تولید می شود که همانند هر لایه پوششی دیگر، به هر میزان که تعداد لایه ها بیشتر باشد نایلون شیرینگ از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می شود . ضخامت نایلون های شیرینگ می تواند بین 15 تا 300 میلی متر می باشد.

نایلون های شیرینگ قابل رنگ آمیزی نیز می باشند و طبق خواسته مشتری امکان رنگ آمیزی آن فراهم می باشد  و این امر یکی از دلایل محبوبیت بیش از پیش نایلون های بسته بندی شیرینگ می باشد.

نایلون شیرینگ در تهران

 بسته بندی با نایلون شیرینک یک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی با نایلون شیرینگیک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

 نایلون شیرینگ حرارتی

این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد ، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد . وقتی یک کالا شیرینگ می شود ، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود . برای مثال شرکت های بسته بندی سس های شیشه ای برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف ، درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های لبنی یا نوشیدنی پک ها خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد . مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید .

نایلون های شیرینگ می توان در اندازه های عظیم به طور پالتی به منظور بسته بندی محصولات بزرگ استفاده کرد ولی در این حالت چندین لایه باید به دور محصول پیچیده شود تا مقاومت محصول در برابر محصول افزایش یابد .

نایلون شیرینگ پک

 نایلون های بسته بندی شیرینگ در اکثر صنایع تولید مواد غذایی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و هر گونه آلودگی دیگر به مواد غذایی استفاده می شود و همینطور جهت بسته بندی سایر محصولات به منظور جلوگیری از آسیب و شکستگی به آنها بکار برده می شود.

در موارد متفاوت از انواع مختلف نایلون بسته بندی شیرینگ مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال نوع نایلون شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی متفاوت با نوع آن به منظور استفاده برای بسته بندی محصولات حساس و شکننده می باشد.

نایلون وکیوم بسته بندی

نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است . نایلون وکیوم حرارتی به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی مواردی مانند پک های آب معدنی 6 تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید استفاده می شود .

نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های حرارتی بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورد استفاده نمی شوند بلکه دارای طیفی گسترده تر از کاربرد ها است .

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون های شیرینگ جهت بسته بندی کارخانه ای محصولات مختلف است که از ورود هر گونه مواد خارجی اعم از خاک و الودگی جلوگیری نمایید کاربرد دارد . یکی از مطرح ترین شرکت ها در تهران احسان پلاستیک می باشد . که با تولیدات خود رضایت مشتریان را جلب می نمایید.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع از نحوه فروش نایلون شیبرینگ حرارتی و لیست قیمت نایلون شیرینگ با کارشناسان احسان پلاستیک در تماس باشید .

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021