نایلون لمینت کیلویی

برای خرید نایلون لمینت کیلویی با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید :

 تلفن دفتر فروش :  021555803209

نایلون لمینت

لمینت لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی سطح خارجی پارچه یا رول های گونی ساده جهت تولید انواع کیسه لمینت دار و جامبوبگ با ضخامت حدود 18 میکرون الی 20 میکرون قرار می گیرد و این کار مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

توجه داشته باشید که لمینت نایلون لمینت موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی را 100 درصد ضد آب نمی کند. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )در داخلی گونی توصیه می شود.

تفاوت بین استفاده از کیسه لمینت و لایه پلی اتیلن در این است که، تا چه اندازه عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. به هر حال باید توجه کنید که گونی ها در حالت استاندارد ، 100 درصد ضد آب نیستند.

قیمت نایلون کشاورزی کیلویی

برای اطلاع از قیمت نایلون کشاورزی کیلویی با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید.

کاربرد نایلون عریض کشاورزی

نایلون عریض کشاورزی در بخش های کشاورزای و باغدارای برای نگهداری و از بین نرفتن محصولات خود در برابر تغییرات دما و … از نایلون های کشاورزی استفاده می کنند. نایلون کشاورزی کاربردی زیادی دارد مانند: کارهای کشاورزی، صنعتی و ساختمانی استفاده زیادی میشود. نایلون عریض در انواع مختلفی همچون یک، دو و چند لایه تولید میشود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر میرود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد.

 نایلون کشاورزی
 1.     نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده میشود.از نایلون عریض در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار میرود.
 2.     افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت میکنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده میکنند.
 3.     از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده میشود.
 4.     نایلون عریض برای کارها و پوشش سقف جهت کم کردن سرو صدا استفاده میشود.

 نایلون لمینت

 1.     مقاومت در بربر نفوذ رطوبت خارجی به محتویات داخل کیسه
 2.     نگهداری و حفظ رطوبت محصول داخل کیسه مثل کودهای کمپوست
 3.     استحکام و مقاومت بیشتر نسبت به کیسه های ساده با وزن مشابه
 4.     زیبایی ظاهری و ایجاد سطح یکنواخت کیسه
 5.     کیفیت بیشتر و زیباتر شدن چاپ به دلیل پوشش یکنواخت کیسه
 6.     امکان انجام برش سرد و عدم ریش شدن سر کیسه
 7.     شکل پذیری کیسه با گاست کردن کنار کیسه ها و نهایتاً امکان چاپ در گاست و چیدمان بهتر کیسه های پر شده (بصورت آجری)

نکته: کلیه رول های ساده با عرض نخ های متنوع در عرض ها و وزن های مختلف شامل رول های گونی نخ 2 ، رول های گونی نخ 2.5 ، رول های گونی نخ 2.7 و3 میلی متر ، رول های گونی ویژه ، رول های گونی سبک و رول های گونی سنگین قابلیت لمینت شدن را دارند. برخی رول های گونی تولیدی در فاخر کیمیا که بنا به درخواست مشتری لمینت می شوند در زیر نوشته شده است.


قیمت نایلون کیلویی

لمینت نایلون لمینت لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

از لحاظ روش ها و فرآینده های لمینت کردن اصولا تقسیم بندی های خاصی در بازار کار وجود دارد. برای مثال براق و مات یا سرد و گرم. اما کلا مفهوم این روش در بردارنده پوش با سطوح پلاستیکی است. سطوح پلاستیکی هم البته در این جا ویژگیهای خاصی دارند از لحاظ، ضخامت ( برحسب میکرون) و ابعاد (رول یا شیت بسته به نوع دستگاه).

خرید آنلاین نایلون لمینت

لمینت چاپ نیست، بلکه بعد از اینکه کار چاپ می شود آنرا پرس یا لمینت می کنند که با عرض های مختلف دستگاه های آن در شرکت ارایه می شود،.لمینت دو نوع می باشد شامل لمینت گرم و سرد که سرد آن نازکتر، تقریبا زیباتر، ظریفتر و گران تر است. ولی لمینت رایج لمینت گرم بصورت مات یا براق است که معمولا برای کارهای بزرگ یا همان لارج فرمت یا پلات استفاده می شود. متداول ترین روش لمینت روش گرم است که در آن پوشش پلاستیکی را با حرارت بر روی سطح می کشند. این کار از قدیم هم رایج بود که به آن در اصطلاح عام به آن پرس می گفتند و برای کارها در قطع کوچک بود. دستگاه های امروزی البته بیشتر رول هستند و در کشور ما آنرا بیشتر در چاپخانه هایی که دستگاه های چاپ دیجیتال دارند می توان یافت. لمینت با این روش به دو صورت مات و براق صورت می گیرد و می توان پشت و روی کار را به هر دو صورت لمینت کرد.