نایلون شیرینگ آب معدنی

نایلون های شرینگ شرایط فوق العاده ای را جهت نگهداری ، بسته بندی و البته جابجایی و حمل آسان محصولات فراهم آورده است . رفته رفته این محصول به دلیل خصوصیات منحصر به فردش مانند انعطاف پذیری ، سبکی ، راحتی استفاده ، قیمت مناسب در صنعت بسته بندی جایگاه ویژه ای در بسته بندی محصولاتی چون قوطی ها ، بطری ها ، کنسرو ها و همچنین جعبه های کوچک پیدا کرده است .

برای مطالعه بیشتر نایلون شیرینگ در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

نایلون شیرینگ در تهران

در حقیقت نایلون شیرینگ به صورت یک لایه و دو لایه تولید می گردد که مانند پوشش های دیگر هر چقدر که تعداد لایه های آن زیادتر باشد کیفیت آن هم بالاتر می رود.ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت می باشد و از 30تا200میکرون است.عرض آن هم از 10تا120سانتی متر متغیر می باشد. در صورتی که مشتری نیازمند به نایلون شیرینگ رنگی باشد می توان این پوشش را در رنگهای مختلف سفارش بدهد.نایلون شیرینگ گران نمی باشد و همین موضوع سبب شده است تا همه ی صنایع کوچک تا بزرگ بتوانند راحتذ تر از این پوشش استفاده کنند و مبلغ کمتری را بپزدازند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

نایلون لمینت در تهران

لمینت (نایلون لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (نایلون لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (نایلون لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (نایلون لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

برای مطالعه بیشتر نایلون لیمنت در تهران به صفحه لینک شده مراجعه نمایید .

قیمت نایلون شیرینگ

برای اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ با احسان پلاستیک در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش :8-535 90 563 021

از قابلیت های فیلم های شیرینگ میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  1.     استحکام کششی بالا در جهت طولی
  2.     درصد کشش تا حد پارگی بالا در جهات طولی و عرضی
  3.     مقاومت پارگی بالا در جهت عرضی
  4.     انرژی شکست بالا
  5.     قابلیت رنگ پذیری و دوخت مناسب
  6.     مقاومت مکانیکی بالا در برابر سوراخ شدگی

نایلون شیرینگ پک

موارد مصرف فيلم هاي پلي اتيلن در صنعت بسته بندي بسيار گسترده است ، يكي از اين مصارف با عرض ها وضخامت هاي گوناگون است كه جهت بسته بندي كارتن ها ، بطري ها و ظروف و محصولات متنوعي مي باشد كه اصطلاحاً آنها را شیرينگ پك (shrink pack) مي نامند .
بطور مثال نايلون دور بطري هاي نوشابه و يا رول شرینک آب معدني و يا كارتن هاي مواد غذايي مانند بيسكويت و يا قوطي هاي كنسرو ، مانند تن ماهي و … .

چاپ نایلون شیرینگ

برای خلق ظاهر جذاب و شیک برای بسته بندی محصولات شیرینگ شده خود می توانید از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کنید ، که باعث افزایش راندمان فروش و تبلیغات محصول تولید شما می شود ، زیرا ظاهری جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

کیفیت چاپ تضمینی : احسان پلاستیک با استفاده از چاپ 1 تا 6 رنگ و 1 تا 8 رنگ full hd همراه با بروز ترین ماشین آلات و کادری مجرب تمام نیاز های شما در این باره را برطرف می کند. همراه با کیفیت چاپ و تولید بالا به علت حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب می توانید نازل ترین قیمت ها را نیز از ما دریافت کنید.

یکی از محصولات احسان پلاستیک ، نایلون رول شرینک آب معدنی می باشد که از ترکیب مواد اولیه  LDPE و LLDPE  و با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مشاورین ما با توجه به نیاز مشتری و نوع و نحوه بسته بندی ، فرمولی ارائه می دهند که محصول شما به خوبی بسته بندی شده و این لفاف شرینک دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

پس از فرایند پرکنی، لیبل زنی و تاریخ  شرینگ کردن ( بسته بندی شل کردن بطری )، بطری ها که در مرحله نهایی توسط ماشین آلات شیرینگ پک تونلی می باشد. که دستگاه های مربوطه این فرایند را بطور دقیق انجام می دهند. نهایتا بسته بندی ها جهت ارسال به بازار بارگیری می گردد.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ به وب سایت احسان پلاستیک مراجعه نمایید.

بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد . این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد ، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد . وقتی یک کالا شیرینگ می شود ، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود . برای مثال شرکت های بسته بندی سس های شیشه ای برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف ،  درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های لبنی یا نوشیدنی پک ها خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد . مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید .
برخی از کاربردهای بسته بندی شیرینگ :

    بسته بندی درب پوش های مواد غذایی برای جلوگیری نفوذ هوا.
    پک و بسته نمودن بطری های آب معدنی یا نوشیدنی برای صرفه جویی اقتصادی.
    وکیوم نمودن مواد غذایی.
    وکیوم نمودن غذاهای رستوران ها به منظور حمل و نقل آسان.
    جلوکیری از نفوگرد و خاک
    بسته بندی اقلام نوشت ابزار

شیرینگ بسته بندی چیست ؟ به پلاستیکی که با حرارت به دور یک محصول یا چند محصول جمع می شود و باعث حمل نقل راحت تر و محافظت از محصول می شود را شیرینگ کردن می گویند . یکی از بهترین مثال هایی که می توان برای نایلون شیرینگ نام برد باکس های شش تایی آب معدنی است که شیرینگ حرارتی باعث بسته بندی آن ها شده.
یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی نایلون شیرینگ پک است .

نایلون شیرینگ حرارتی

این نایلون ها دور محصول قرار می گیرند و با عبور از تونل حرارتی دچار جمع شدگی می شوند. انقباض نایلون نیز به جنس آن بستگی دارد که می بایست با توجه به میزان آن، درجه حرارت کوره دستگاه شرینک پک و سرعت دستگاه نوار نقاله متصل به ماشین تعیین گردد. چاپ و تولید بالا به علت حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب می توانید نازل ترین قیمت ها را نیز از ما دریافت کنید.