نایلون شیرینگ حرارتی تهران

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود .

نایلون شیرینگ حرارتی

یکی از معروف ترین موارد استفاده از نایلون شیرینگ حرارتی بسته بندی های آب معدنی است که حتما نمونه های پک 6 تایی آب معدنی یا نوشابه بسته بندی شده آن را در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده کرده اید.

بسته بندی با نایلون حرارتی موجب سادگی در حمل و نقل ، محافظت از محصول تولیدی ، موارد بهداشتی ، جلوگیری از گرد و غبار و … است.
نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است .

 لیست قیمت نایلون شیرینگ

( در حال بارگزاری لیست قیمت  )

لیست قیمت نایلون شیرینگ در تهران

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ درتهران با احسان پلاستیک در تماس باشید .

نایلون وکیوم حرارتی به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی مواردی مانند پک های آب معدنی 6 تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید استفاده می شود .

نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های حرارتی بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورد استفاده نمی شوند بلکه دارای طیفی گسترده تر از کاربرد ها است .

چاپ شیرینگ حرارتی

به دلیل یکسان بودن پایه مواد نایلون وکیوم حرارتی بسته بندی با خود نایلون ساده چاپ روی این محصول همانند چاپ روی نایلون ساده است . چاپ این محصول می تواند با دستگاه های فلکسو و… انجام شود . فرق عمده نایلون عادی و نایلون شیرینگ در ترکیب مواد خام پتروشیمی است که سریشا با استفاده از مواد درجه یک و نیروی انسانی با تجربه بهترین کیفیت را به شما ارائه می کند . شیرینگ های این کارخانه با توجه به دستگاه های شیرینگ شما یا سشوار های صنعتی مصرفی شما و همچنین دما های شیرینگ شما تولید میشود . چاپ روی این محصولات یا رنگ خود نایلون شیرینگ در صد ها مدل مختلف قابل انجام است

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

برای خرید اینترنتی نایلون شیرینگ می توانید به صفحه اصلی وب سایت احسان پلاستیک مراجعه نمایید. .

شیرینگ نوع خاصی از نایلون است که برای بسته بندی انواع محصولات به کار می رود . شیرینگ (Shirink) در زبان انگلیسی به معنای کوچک کردن و منقبض شدن است . علت این نام گذاری بدان دلیل است که این پلاستیک ها قابلیت وکیوم کردن کالا را دارا هستند. این دسته از محصولات پتروشیمی نقطه ی ذوب پایینی دارند. به همین سبب با حرارت دهی به شکل کالایی که قرار است بسته بندی شود، تغییر شکل می دهند. این محصول با گرم شدن تا نزدیک نقطه ی ذوب کوچک می شود.نایلون شیرینگ حرارتی معمولا بین 150 تا 230 درجه ی سلسیوس گرما نیاز دارد. در این حال به سرعت به کالا می چسبد و کالا را وکیوم می کند. وکیوم به معنای مکش حداکثری هوای بین کالا با نایلون شیرینگ است. بسته بندی محصولات با دستگاه شیرینگ پک صورت می گیرد.

یکی از اصلی ترین دلیل ها برای چاپ روی نایلون حرارتی دیده شدن محصول تولید شده در عموم است که باعث افزایش مشتری می شود ، اما اگر چاپ با کیفیت بالا انجام نشود باعث بی ارزش شدن محصول تولیدی می شود .

همانطور که می دانید بسته بندی با نایلون حرارتی باید توسط حرارت انجام شود که موجب جمع شدن پلاستیک شیرینگ می شود از همین رو چاپ باید به نحوه ای انجام شود که با قرار گرفتن پلاستیک شیرینگ توسط حرارات باعث بهم ریختگی چاپ آن نشود ، از همین رو چاپ روی نایلون شیرینگ به صورت تضمینی توسط سانی پلاست ارائه می شود.

نایلون شیرینگ پک

  1. فیلم این دستگاه بسته بندی از جنس پلاستیک با ضخامت بسیار کم است.
  2. زمانی که این رول در اطراف پروداکت قرار میگیرد و با این وسیله حرارت میبیند.
  3. مانند یک پک نایلونی به دیواره ی بیرونی بسته بندی می چسبد.

دستگاه شیرینگ پک

  1. نقاله یا کانوایر
  2. المنت های گرم کننده
  3. دینام
  4. برد الکترونیکی
انواع دستگاه شیرینگ پک
  1. کابین دار( ساده و نیمه اوماتیک است.) گذاشتن و برداشتن فیلم شیرینگ و
  2. همچنین برداشتن کالای بسته بندی شده توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.
  3. پروسه ی بسته بندی کردن به طور متوسط 10 ثانیه طول می کشد.

اتوماتیک : به این معنی که با تسمه محصولی که بسته بندی شده به بیرون از دستگاه هدایت می شود.
تونلی : برای پک کردن کالاهای کوچک مناسب است.

نایلون شیرینگ در تهران

از انواع  نایلون های مورد استفاده در بسته بندی و تولیدی صنایع نایلون شیرینگ میباشد. این نوع از نایلون ها پس از بسته بندی روی محصولات با حرارت وکیوم میشود. نایلون شیرینگ وقتی  با دمای ۱۶۰ الی ۲۲۰ درجه سانتی گراد رو به رو میشود  تغییر حالت میدهد و خواهد توانست به خوبی از محصول محافظت کند. نایلون شیرینگ در ابعاد گوناگونی تولید میشود. همانطور که میدانید عرض و طول محصولات و همچنین حجم آنها در صنایع مختلف گوناگون است. برای تولید نایلون شیرینگ،  درخواست و سفارش مشتری مد نظر قرار میگیر

نایلون لمینت در تهران

ضخامت گونی لمینیت ضد آب نازک تر از گونی جمبو لمین(ضد آب و آفتاب) می باشند .
لمینت جهت محافظت و مقاومت بیشتر بر رو یا داخل انواع کاغذ، نایلون، گونی‌های پروپیلن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلمهای تولید این شرکت جهت انواع لمینت، به دلیل استفاده از مواد اولیه خارجی و مکمل‌ها در لایه‌های داخلی و میانی آن از شفافیت بسیار بالا و دوخت‌پذیری عالی برخوردار بوده که این امر در فیلمهای تک لایه مقدور نبوده و شفافیت و چسبندگی لازم را ندارد.