نایلکس (Naylex )

بهترین گزینه در صورت نیاز به فیلم های پلی اتیلنی با ضخامت های پایین و کاربردهای ویژه، پلی اتیلن سنگین است.این فیلم های خشک،ضربه پذیر و نازک،فیلم نایلکس نامیده می شوند.نایلکس ها نسبت به نایلون ها،چقرمگی کمتر،شکنندگی بالاتر و شفافیت کمتری دارند و برخی خواص ویژه آن ها مانند نفوذپذیری کمتر(نسبت به دیگر پلی اتیلن ها)،توانایی تولید فیلم بسیار نازک، استحکام بالا،تعداد در کیلوگرم بیشتر ومواد افزودنی کمتر باعث تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور شده است.با افزودن مقداری پلی اتیلن سبک به پلیمر پایه،کشش پذیری و زباله ،دستکش وسفره های یکبارمصرف و کیسه های حمل میوه و مواد غذایی به کار می روند.


نایلکس ارزان

نایلکس رنگی تولید شده از پلی اتیلن سنگین


شرکت پایدار پلاستیک یکی از برتریِن تولیدکنندگان نایلون و نایلکس کشور است. تولید کیسه های نایلکس رکابی (کیسه های دسته دار) با مقاومتی بالا و کیفیتی ثابت شده، چه در عرصه بازار داخلی و چه در امر صادرات از دیگر دستاوردهای این شرکت است.

نایلکس رنگی پایدار در سایزهای مختلف و رنگ‌های بسیار متنوع و با کیفیت تولید می‌شود.
این نوع از نایلکس‌ها در پایدار پلاستیک به صورت نایلکس شیری، نایلکس مشکی، نایلکس چاپی، نایلکس سفید تولید می‌شود.

دقت در تولید نایلکس و استفاده از مواد اولیه مرغوب این محصول را از محصولات مشابه متمایز کرده است.

از جمله کیسه های پلاستیکی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند نایلکس است. نایلکس در واقع همان فیلم پلی اتیلن از نوع سنگین است که امروزه به عنوان پلاستیک های فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند. نایلکس در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها به عنوان یک ابزار برای حمل محصولات خریداری شده توسط مشتری تبدیل شده است و نسبت به ابعاد نایلکس میتوان تعدادی محصول را در آن قرار داده و حمل نمود. نایلکس از جمله پلاستیک های فروشگاهی میباشد که تحمل وزن بالایی دارد و همچنین از قابلیت چاپ بر روی خود برخوردار است.

انواع نایلکس

نایلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که میتوان به نایلکس حمل مواد غذایی و میوه، نایلکس کیسه فریزر، سفره های یک بار مصرف، دستکش های یکبار مصرف، کیسه زباله و موارد دیگر اشاره نمود. برخی از انواع نایلکس از قابلیت چاپ بر روی خود بر خوردار هستند و میتوان بر روی آنها آرم و همچنین تبلیغات فروشگاه را درج نمود. انواع نایلکس را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که یکی از شرکت های مطرح در زمینه فروش انواع نایلون و نایلکس میباشد خریداری کنید.

خرید نایلکس

کیفیت مواد به کار رفته در ساخت نایلکس و همچنین دوخت بخش انتهایی آن بسیار مهم است. اگر کیفیت مواد به کار رفته در تولید نایلکس پایین باشد در نتیجه با وارد آمدن فشار کمی پاره میشود. همچنین اگر دوخت نایلکس نیز به خوبی انجام نشده باشد در نتیجه با قرار دادن مقدار کمی محصول باز خواهد شد. برای خرید نایلکس باید به دو مورد بسیار مهم یعنی مواد به کار رفته در تولید نایلکس و همچنین دوخت آن توجه زیادی داشته باشید. اگر خرید نایلکس را از شرکت ها و فروشندگان معتبر مانند شرکت ناب پلاستیک انجام دهید میتوانید اطمینان داشته باشید که نایلکس شما از کیفیت و همچنین دوخت کاملا  محکم برخوردار است.


فروش نایلکس در تهران

فروش نایلکس


فروش نایلکس در بیشتر فروشگاه ها و همچنین شرکت ها به صورت حضوری انجام میشود اما شرکت ناب پلاستیک سبک نوینی از فروش را ابداع کرده است که آن هم فروش اینترنتی است. شرکت ناسب پلاستیک برای اینکه خریداران از سراسر کشور بتوانند نایلکس های مورد نیاز خود را تهیه کنند اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است و از این طریق نیز توانسته فروش بالایی را به نام خود ثبت نماید.

خرید انلاین نایلکس

فروش نایلکس بصورت اینترنتی باعث شده تا علاوه بر تهران مشتریان زیادی از سراسر کشور بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنند. فروش نایلکس بصورت اینترنتی این ویژگی را بوجود آورده است تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام داده و هیچگونه محدودیت زمانی نداشته باشید.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون لمینت در تهران