در صنعت روز دنیا و در بازار ایران اصطلاح نایلون دربردارنده معنی های متفاوتی است.در بازار ایران نایلون،فیلم های دمشی بر پایه پلی اتیلن است که از ترکیب پلی اتیلن گرید سبک خطی و گرید سبک فیلم تولیده شده اند ازخواص مکانیکی مناسب در این پلیمره می توان به نرمی و چقرمگی اشاره نمودکه سبب تقاضای زیادی از طرف بازار مصرفی کشور شده است.مهم ترین کاربرد نایلون ها در ساخت فیلم های جمع شونده ((shrink و بسته بندی،کیسه های تبلیغاتی و مواد پتروشیمی ، حبابدار ونایلون های عریض وکشاورزی است.


قیمت نایلون

قیمت نایلون در تهران

نایلون شیرینگ


چنانچه بخواهیم فیلمهایی از جنس پلی اتیلن به روش فیلم دمشی داشته باشیم کلن با ضخامت های پایین و کاربردهای ویژه ، بهترین گزینه مواد : پلی اتیلن سنگین (HDPE)میباشد . این فیلمها که نوعا" نیز خشک و ضربه پذیر هستند و از لحاظ محدوده ضخامت در طبقه بندی پایین تری قرارمی گیرند ، به فیلم " نایلون" معروف شده اند .عده ای از خواص مکانیکی نایلونها نسبت به نایلونها در محدوده پایین تری قرار می گیرد (چقرمگی کمتر ، شکنندگی بالاتر ، شفافیت کمتر و ....) کلن عده ای دیگر از رفتارهای آن (توانایی تولید فیلم خیلی نازک ، تعداد در کیلوگرم ، مواد افزودنی کمتر و ...) دلایل اصلی تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور میباشند .


خرید آنلاین نایلون

فروش عمده نایلون در تهران


تولید کننده انواع محصولا ت نایلونی، نایلکسی و سلفونی به صورت رول و کیسه باچاپ و بسته بندی
شرکت تولیدی نایلون سپید توليد و عرضه کننده عمده نايلکس هاي دسته دار رکابي شفاف فروشگاهي ، فريزري ، ناني و ... در سايزهاي مختلف با کيفيت عالي و تضمین شده (شفاف، مستحکم، تعدادبالا، دودوخت) همراه با بسته بندی شکیل و قيمت مناسب بازار در خدمت مشتریان گرامی می باشد.
جنس نایلون و نایلونشفاف و رنگی به شرط مواد درجه ۱عرضه گردیده و تعداد بالا در هر کیلو بعلت نازک بودن نایلون های تولیدی و دوام و استحکام کلیه محصولات تضمین میگردد.
 یکی از پر کاربردترین محصولات تولیدی شرکت تولیدی نایلون سپید انواع نایلونتبلیغاتی وفروشگاهی بهمراه انواع چاپ بر روی نایلونها می باشد موارد  مصرف انها در تمامی فروشگاههای زنجیره ای، هاپیرها ، سوپرمیوه ها وغیره ،
 شايان ذکر است شرکت تولیدی نایلون سپید با توجه به نياز بازار توانسته است از لحاظ کيفيت ، قيمت و تحويل به موقع سفارشات نسبت به توليد کنندگان بيشمار کوچک و بزرگ ديگر وجه تمايزي داشته باشد و مسؤل و پاسخگو مشتريان محترم خود باشد.
در كشور ما نایلكس همان فیلم پلی اتیلن سنگین است كه بیشتر به شكل پلاستیك های ركابی فروشگاهی مورد مصرف قرار می گیرد. در كشورهای دیگر نایلكس یا نایلون به این معنا نیستند و اینكه چگونه و چه زمان این محصولات این گونه نام گذاری شدند منبع موثقی در دست نیست ولی یكی از همكاران در شركت پنگوئن می گوید كه این نام را زمانی كه آقای منوچهری (موسس شركت نایلكس) در سال ١٣٥٥ آغاز به كار كرده روی محصولات خود گذاشته و از آن به بعد این محصول با این نام خوانده شد.

نایلون ارزان قیمت

البته مواد تشكیل دهنده نایلكس اغلب فقط پلی اتیلن سنگین نیست ولی حداقل ٨٠ درصد‏ مواد تشكیل دهنده آن سنگین است و بقیه پلی اتیلن سبك است كه دلیل استفاده این ٢٠ درصد مابقی، خاصیت براقی، دوخت پذیری بهتر و لطافت آن است.
در گذشته بیشتر پلاستیك های فروشگاهی و كیسه زباله ها تشكیل شده از پلی اتیلن سبك بودند كه این روزها جای خود را به سنگین یا همان نایلكس خودمان داده اند.

پلی اتیلن سبك را بیشتر همكاران و مصرف كننده ها "نایلون" می نامند و محصولاتی كه در بازار می توان به آنها اشاره كرد:

  1. نایلون های گلخانه ای
  2. نایلون حبوباتی
  3. نایلون شیرینگ
  4. نایلون چاپی دسته بنددار

اما تفاوت نایلكس و نایلون
تفاوت نایلون و نایلكس در ظاهر این است كه نایلون شفاف و براق و نرم است ولی نایلكس خشك و مات و در تولید، نایلكس را می توان با ضخامت بسیار كم و فوق العاده نازك كه تعداد هر برگ در یك كیلو زیاد است تولید كرد اما برای نایلون به این راحتی نمیتوان جنس نازك تولید كرد.
برای نایلكس می توان محصولات زیر را مثال زد:
1.    سفره یكبار مصرف
2.    كیسه زباله رولی
3.    نایلكس های فروشگاهی
4.    كیسه فریزر
5.    نایلكس چاپی ركابی

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون لمینت در تهران