در شیرینگ پاکتی نیز مانند شیرینگ حرارتی از سلفون یا نایلون های شیرینگ با ضخمت و عرضهای متفاوت استفاده می شود که جهت بسته بندی کتاب،سی دی ،مجله و... می باشد.
در صنایع غذایی از لفاف های مختلفی برای محصولات غذایی آماده و نیمه آماده ، انواع نان ،خشکبار و.... استفاده می شود. فیلم BOPP, CPP که بسته به نیاز و نوع مصرف به صورت صدفی ،صاف،مات و متالایز تولید می شود و برای بسته بندی مواد غذایی ،خشکبار ،حبوبات شوینده و کود استفاده می شود . فیلم CPPدارای خاصیت کشسانی نیست . لفاف CPPدارای حداقل ضخامت 20 میکرون و حداکثر 40 میکرون و مناسب برای بسته بندی حبوبات و قند و شکر می باشد .
در شیرینگ حرارتی از نایلون های شیرینگ با ضخامت های متفاوت استفاده می شود که عرضهای نایلون های شیرینگ متفاوت می باشد. در عرضهای بالا جهت شیرینگ قطعات بزرگ در کارخانه ها استفاده می شود.

تفاوت شیرینگ پاکتی رول

شیرینگ رولی بعد از تولید به صورت رولی بسته بندی می شود و برای مشتری ارسال می شود اما شیرینگ پاکتی با توجه به ابعاد تولید می شود که یک طرفه آن بسته می شود تا محصول درون آن قرار گرفته و با استفاده از حرارت محصول مورد نظر بسته بندی می شود .

برای مثال بسته بندی های شش تایی آب معدنی شیرینگ رولی بوده اما بسته بندی های پات های سیگار شیرینگ پاکتی است .

نایلون شیرینگ پک

تولید پااکت شیرینگ در تمام ابعاد و ضخامت ها با توجه به اینکه شیرینگ پاکتی دارای کاربرد های بسیار زیادی است نمی توان همه آن ها را در یک نوع تولید کرد از همین رو با توجه به نیازی که شما از این پلاستیک دارید باید ابعاد و ضخامت را به ما ارجاع دهید .

در بیشتر موارد برای محصولات سنگین وزن از ضخامت های بالاتر برای مقاومت بیشتر استفاده می کنند ، همینطور اگر نمی دانید از چه ابعاد یا ضخامتی برای تولیدات خود استفاده کنید اصلا لازم نیست نگران باشید بلکه تنها کافیست محصول مورد نظر برای بسته بندی را به ما ارجاع دهید تا با آزمون و خطا دقیقا نمونه مورد نظر برایتان تولید کنیم .

قیمت نایلون شیرینگ

برای خرید نایلون شیرینگ و اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ با واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید :

تلفن دفتر فروش : 8-535 90 563 021

 تولید نایلون حرارتی شیرینگ

کارخانه تحسان پلاستیک از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید استفاده می کند ، اما بنا به درخواست مشتری برای کاهش هزینه ها می توان از مواد اولیه بازیافتی نیز استفاده کرد ، در زیر می توان درجه بندی کیفیت تولید را مشاهده کنید .

  1.     درجه 1 با مواد اولیه نو و با کیفیت
  2.     درجه 2 با مواد اولیه ضایعاتی
  3.     درجه 3 با مواد اولیه ضایعاتی

درجه بندی کیفیت هیچ تاثیری در شیرینگ پذیری نایلون ندارد و تنها در ظاهر آن تاثیر دارد که باعث کدر تر شدن شیرینگ تولید شده می شود .

چاپ روی نایلون شیرینگ

در موارد چاپ روی نایلون شیرینگ باید دقت کافی داشت زیرا خاصیت شیرینگ پذیری (جمع شوندگی )  باعث از بین رفتن یا کشیدگی تصویر می شود از همین رو در نقاطی شیرینگ پذیری بسته بندی بالا است نباید از موارد چاپی استفاده کرد . نایلون های شیرینگ با پایه رنگی یا شفاف تولید می شود که پایه های رنگی باعث از بین رفتن قسمت هایی که بسیار جمع شده اند یعنی گوشه بسته بندی می شود

قیمت نایلون شیرینگ پک

همانطور که پیش تر گفتیم برای خلق ظاهر جذاب و شیک برای بسته بندی محصولات در شیرینگ پاکتی شده خود می توانید از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده کنید ، که باعث افزایش راندمان فروش و تبلیغات محصول تولید شما می شود ، زیرا ظاهری جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول در فروشگاه های مواد غذایی دارد.

کیفیت چاپ تضمینی : احسان پلاستیک با استفاده از چاپ 1 تا 6 رنگ و 1 تا 8 رنگ full hd همراه با بروز ترین ماشین آلات و کادری مجرب تمام نیاز های شما در این باره را برطرف می کند. همراه با کیفیت چاپ و تولید بالا به علت حذف واسطه ها و قیمت گذاری مناسب می توانید نازل ترین قیمت ها را نیز از ما دریافت کنید .