پلاستیک شیرینگ حرارتی در تهران

بسیاری از تولیدکنندگان مواد خوراکی و همچنین تولید کنندگان مواد صنعتی برای مرحله انتهایی بسته بندی محصول خود از نوعی پلاستیک حرارتی استفاده می کنند تا تمام سطح بسته بندی را با استفاده از آن پوشانده و محتوای بسته بندی را در مقابل رطوبت و گرد و غبار حفظ کنند که در میان بازاریان به پلاستیک شیرینگ حرارتی معروف است.

فروش پلاستیک شیرینگ حرارتی در تهران

فروش پلاستیک شیرینگ حرارتی در بازار تهران و البته توسط تولیدکنندگان این محصول نیز انجام می‌شود که در این مطلب قصد داریم به صورت مفصل به آن بپردازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لیست قیمت نایلون شیرینگ در تهران

ویژگی های مختلف انواع پلاستیک شیرین توسط تولید کنندگان آن و در سایتهای اختصاصی فروش محصولات که توسط نمایندگی‌های مستقیم فروش یا پخش مستقیم فروش کارخانه احداث و پشتیبانی می شود وجود داشته و شما می توانید با مراجعه به این سایت ها از مشخصات دقیق حرارتی و مقاومتی و همچنین از ابعاد و ضخامت دقیق محصولی که می‌خواهید خریداری کنید مطلع شوید.

مرکز پخش پلاستیک شیرینگ حرارتی در تهران

بهترین پلاستیک شیرینگ موجود در بازار ایران مربوط به نمونه های خارجی این محصول است ولی در نظر داشته باشید که قیمت انواع خارجی این محصول از نمونه‌های تولید شده در داخل کشور بسیار بالاتر بوده و در مواقعی چند برابر آن است.  به همین دلیل اکثر مصرف کنندگان داخلی این محصول که کارخانه های بزرگ هستند نمونه های ایرانی آن را برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

 نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ امروزه در سطح وسیعی در سراسر جهان برای بسته بندی استفاده می شود . فیلم شیرینک چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . نایلون شیرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود و بنا به سفارش و نوع مصرف مشتری، با فرمولاسیون مخصوص از مواد اولیه خانواده پلی اتیلن LDPE تولید می شود. تولید نایلون شیرینک صرفا با مواد درجه یک امکان پذیر است .

موارد مصرف نایلون شیرینک :

این نوع نایلون جهت بسته بندی و شکل دهی به محصولات در صنایع بسته بندی مواد غذایی محصولات بهداشتی، شیشه سکوریت، مصالح ساختانی، قطعات صنعتی، صنایع خانگی و… مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین می توان بنا به درخواست مشتری و شکل ظاهری محصول ، فرمولاسیون را طوری تغییر داد تا میزان و درصد شیرینگ شدن در راستای MD (درازا و جهت رول ) و TD ( پهنای رول ) کنترل شده باشد . نایلون شرینگ چینش محصول را آسان تر می کند ،همچنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . فیلم شیرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود .

خرید آنلاین پلاستیک شیرینگ حرارتی

واحد های فروش مستقیم کارخانه با ایجاد سیستم مویرگی پخش محصولات همواره در صدد دستیابی به بازارهای جدید تر و مشتریان بیشترند. کسانی که در بخش پخش و فروش محصولات شیرینگ فعالیت می‌کنند باید فروشندگان حرفه ای باشند و بتوانند نیاز بازار را شناسایی کرده و نسبت به حل مشکلات صنعتگران در حوزه بسته بندی با فروش محصولات مناسب به آنان اقدام کنند.

به همین دلیل بسیاری از پلاستیک فروشی ها در سراسر کشور رول های شیرینگ را جهت استفاده در صنایع خانگی و کوچک به فروش می رسانند تولیدی های بزرگ به دلیل ثبت سفارش به صورت عمده می‌توانند محصول مورد نظر را با قیمتی پایین تر از درب کارخانه تهیه کنند. برای انجام این کار بهتر است جهت مذاکره حضوری به محیط کارخانه و بخش فروش آن مراجعه کنید.