سلفون بسته بندی

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد.

سلفون بسته بندی ججهت بسته بندی تمامی کالا ها و کاربرد فراوانی دارد ازجمله جلوگیری از خط خودرگی و اسیب به محصول و ورود گردو غبار و....

  1. شفافیت بسیار زیاد در هنگام بسته بندی و قابلیت مشاهده محصول
  2. یکی دیگر از مزیت های سلفون دوخت پذیری مقاوم است و در برابر فشار بسیار خوب واکنش نشان می دهد
  3. در بسیار از صنایع در هنگام بسته بندی سلفون دمای محیط بسیار بالا است و باعث از بین رفتگی پلاستیک می شود ، اما سلفون به علت مقاومت بسیار زیاد در برابر حرارت یکی از مناسب ترین انتخاب برای این نوع از صنایع است.
  4. قیمت بسیار مناسب سلفون در مقایسه با دیگر پلاستیک های بسته بند

ابعاد و ضخامت سلفون رولی

شرکت تولیدی سانی پلاست مهر قادر به تولید عمده سلفون در انواع ابعاد و زخامت ها است ، سفارش این نوع از پلاستیک بسته بندی در زخامت و ابعاد به نیاز خود مشتری باز می گردد.
سلفون رولی در چه مواردی استفاده می شود ؟

به طور مثال آجیل فروشی ها  از سلفون با ضخامت 6 میکرون تا 20 میکرون استفاده می کنند یا قنادی ها از 8 میکرون تا 12 میکرون استفاده می کنند ، اما باز بستگی به نحوه مصارف مشتری باز می گردد و نمی توان مشاغل خاصی از زخامت واحد استفاده می کنند از دیگر مصارف سلفون رولی می توان به تولیدی لباس ، کیف کفش ، تولیدی نان های فانتزی و … اشاره کرد.

سلفون اسباب کشی

اسباب کشی فقط قرار دادن وسایل و اثاثیه در بارگیر کامیون و نیسان نیست! هرچه مسافت اثاث کشی بیشتر شود سلامت اثاثیه بیش از پیش تهدید می‌گردد. امروزه با بالا رفتن قیمت محصولات متعدد، ارزش وسایل خانگی بیش از پیش شده و محافظت از بار در مقابل صدمات گوناگون شرط اسباب کشی و حمل بار است.

فرقی ندارد که قصد ارسال جهیزیه، اسباب کشی و یا ارسال بار را داشته باشید. در هر صورت امکان آسیب به وسایل در حین حمل و نقل وجود دارد. در صورت انتخاب یک شرکت باربری مناسب بهترین کارگران و ناوگان باربری جهت جابجایی بار برای شما عزیزان ارسال می‌گردد. کارگران ماهر از فوت و فن نحوه جابجایی و انتقال وسایل و محموله‌ها باخبرند. کارگران ماهر محموله‌های باربری را باید بدون آسیب فیزیکی و با در نظر گرفتن ماهیت وسیله در باریک‌ترین آسانسور، راه پله و سایر مسیرهای دیگر حمل می‌کنند.

از این گذشته ماشین‌های باربری استاندارد سیستم فنربندی مناسبی دارند و دورتا دور بارگیر موکت کاری شده است.

اما این‌ها شرط لازم اما غیرکافی یک اسباب کشی و جابجایی ایمن است. بسته بندی وسایل باید طبق متد و توسط بهترین تجهیزات بسته بندی صورت پذیرد. در غیر اینصورت مشخص نیست که چه عواقبی سلامت بار شما را تهدید خواهند کرد.

چنانچه از شرکت باربری سپند بار خدمات بسته بندی وسایل را دریافت نمایید بهترین تجهیزات و لوازم این کار برای بسته بندی وسایل استفاده می‌شود. اما اگر خودتان قصد خرید سلفون بسته بندی و سایر لوازم مرتبط با این کار را دارید به شما اطمینان می دهیم که بهترین نوع استرچ رپ در این فروشگاه در معرض فروش است. در صورت ثبت سفارش از سمت شما عزیزان مرسوله پستی در کمترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. به علت رد نشدن هوا از پلاستیک استرچ این نوع از پلاستیک بسته بندی بسیار مناسب برای بسته بندی مواد غذایی مانند گوشت ، مرغ ، ماهی ، قارچ ، میوه ، سبزی و…. است. اکسیژن به مقدار بسیار کم از این پلاستیک عبور می کند که باعث کم شدن هوا داخل بسته بندی می شود و در نتیجه مواد غذایی تازکی و طراوت خود را به خوبی حفظ می کند. اهمیت استفاده از مواد نو در سلفون استرچ غذایی : به علت بسته بندی مواد غذایی حتما باید این نوع از پلاستیک از مواد اولیه نو ساخته شود تا دچار مشکل های بهداشتی نشود ، بسایر دیده شده که همرکاران ما با استفاده از مواد ضایعاتی به جای مواد نو باعث نارضایتی مشتری شده اند.

تولید رول بسته بندی

رول بسته بندی باعث می شود محصول بسته بندی شده حالت شکیل تری به خود گرفته و چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما میشود. رول بسته بندی می تواند به صورت تک لا و یا تونلی تولید شود . بازار کارتن به عنوان یک شرکت تولید و فروش نایلون حبابدار دو لایه و سه لایه تولید کننده نایلون بسته بندی از چندین سال قبل در حال فعالیت میباشد.ضمن اینکه قیمت سلفون بسته بندی با افزایش سفارش کاهش می یابد.