شیرینگ پک حرارتی

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است  نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است.

 1. زیبایی و شکیل بودن
 2. مقرون به صرفه بودن و قابلیت رقابت داشتن

بنابراین پیشنهاد ما به شما برای بسته بندی محصولات ، استفاده از Collation shrink film می باشد . یعنی بسته بندی محصول به صورت چند تایی و چینش و حمل آسان ، حذف کارتن و نمایش بهتر محصول . بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد . این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد ، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد .

وقتی یک کالا شیرینگ می شود ، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود . برای مثال شرکت های بسته بندی سس های شیشه ای برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف ، درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های لبنی یا نوشیدنی پک ها خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد . مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید .
نایلون شیرینگ جهت بسته بندی طیف گسترده ای از محصولات ، در صنایع بسته بندی شناخته می شود محصولات پویا پلاست در این نوع منحصرد به فرد بوده و با توجه به تولید روزانه 10 تن از این محصول حجم قابل ملاحظه ای از تولیدات را شامل می شود  و فیلم شرینگ می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود.

نایلون شرینگ با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین (Aype G03-5 and G03-21T coded products) تولید میشود .
این محصولات متشکل از Petkim و افزودنی هایی میباشند که بر اساس نوع محصول مقدار آنها مشخص شده و در اندازه خاصی منقبض خواهند شد .
نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد .
مصرف کنندگان باید به طول ، عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد .
 کاربردهای مختلف نایلون شیرینگ:

از کاربرد های نایلون شیرینگ در فضای اینترنت بسیار مطالعه کرده ایم  اگر بخواهیم تعدادی از آن را ذکر کنیم  باید بگوییم از این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن  کالا در برابر رطوبت استفاده می شود.

که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده میشود و با ایجاد حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به حالت استحکام اولیه در می آید.

لازم به ذکر است این نایلون در صنعت های مختلف مانند :

 1. کاشی و سرامیک
 2. بسته بندی قوطی،مواد غذایی،بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات
 3. بسته بندی درب پوش های مواد غذایی برای جلوگیری نفوذ هوا
 4. وکیوم نمودن غذاهای رستوران ها به منظور حمل و نقل آسان.
 5. سنگ های نمای ساختمان
 6. خودرو سازی و قطعات
 7. داروسازی
 8. لوازم خانگی
 9. اسباب بازی
 10. ظروف چینی

شیرینگ حرارتی

شیرینگ حرارتی ( روکش حرارتی جمع شونده ) DeDe Electric Group (تولیدی کارخانه WOER)

شیرینگ حرارتی یا روکش های حرارتی جمع شونده، همانگونه که از نامشان پیداست، لوله های پلاستیکی جمع شونده ای هستند که برای عایق کردن سیم ها، کابل ها، شینه ها، اتصالات، و ترمینال ها از آنها استفاده می شود. این روکش ها در برابر فرسودگی، مواد شیمیایی، و تغییرات آب و هوایی مقاومت ایجاد می کنند و عاوه بر آن، جهت تعمیر عایق سیم ها و کابل ها، خوشه بندی، و کد گذاری آنها بر حسب رنگ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند نصب شیرینگ حرارتی به این صورت است که شیرینگ حرارتی پیرامون شیئی که قرار است توسط شیرینگ عایق شود قرار می گیرد. سپس با استفاده از منبع حرارتی مناسب (مانند سشوار صنعتی)، در معرض حرارت قرار می گیرد (میزان حرارت مورد نیاز هر نوع شیرینگ حرارتی متفاوت است). تحت این درجه حرارت، شیرینگ حرارتی تنها در محور قطری منقبض می شود و تشکیل یک عایق محکم، کیپ، و امن را برای شیء مورد نظر می دهد. ویژگی جمع شوندگی شیرینگ حرارتی با تحت تشعشع قرار دادن ماده اولیه پلیمری جهت ایجاد پیوندهای کووالانسی بین اتم های آن ایجاد می گردد. این تشعشع، ساختار مولکولی پلاستیک را به گونه ای تغییر می دهد که تحت تاثیر گرما ذوب نمی شود و تنها خاصیت جمع شوندگی پیدا کند. در نتیجه، این فرآیند خاصیتی موسوم به «حافظه پلاستیکی » به پلیمر می دهد، به این معنا که هنگامی که پیوند متقابل («کراس لینک ») در پلیمر ایجاد شده و به قطر بیشتر از قطر اولیه گسترش پیدا می کند، تحت تاثیر میزان مشخصی حرارت به قطر اولیه اش (قطر قبل از تشعشع) باز می گردد. هر نوع شیرینگ حرارتی دارای ضریب جمع شوندگی خاص خود می باشد که به نسبت انقباض شیرینگ حرارتی پس از اعمال حرارت در مقایسه با اندازه منبسط شده آن است.

هر یک از سایزهای شیرینگ حرارتی برای محدوده قطری خاص کابل یا شینه مناسب است. استقرار محکم و کیپ شیرینگ حرارتی ( روکش حرارتی ) روی شیء مورد پوشش پس از جمع شدن کامل روکش، تبادل گرمایی مناسب بین شیء و هوا را ممکن می سازد.

نایلون وکیوم حرارتی

نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه های گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک های برای بسته بندی موارد تولیدی است . تولید کننده انواع نایلون حرارتی کوچک شوند برای تمامی صنف های تولید و مصرف کننده

قابلیت چاپ با بالاترین کیفیت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ full hd تولید در تمام ابعاد و ضخامت ها قابلیت تنظیم میزان هزینه با توجه به مواد اولیه استفاده شده کیفیت تولید و چاپ به صورت تضمینی