نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ از پر مصرف ترین انواع نایلون های مورد مصرف در صنعت بسته بدی می باشد. نایلون شرینگ با استفاده از هوای گرم محصولات را بسته بدی و مراقبت می کند. نایلون شیرینگ در درجه بین 160 تا 220 درجه تغییر وضعیت می دهد و به محصولات چسبیده میشود. نایلون های بسته بندی شیرینگ (شرینک) در لایه های مختلف تولید می شود که همانند هر لایه پوششی دیگر، به هر میزان که تعداد لایه ها بیشتر باشد نایلون شیرینگ از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می شود . ضخامت نایلون های شیرینگ می تواند بین 15 تا 300 میلی متر می باشد. نایلون های شیرینگ قابل رنگ آمیزی نیز می باشند و طبق خواسته مشتری امکان رنگ آمیزی آن فراهم می باشد  و این امر یکی از دلایل محبوبیت بیش از پیش نایلون های بسته بندی شیرینگ می باشد. از نایلون های شیرینگ می توان در اندازه های عظیم به طور پالتی به منظور بسته بندی محصولات بزرگ استفاده کرد ولی در این حالت چندین لایه باید به دور محصول پیچیده شود تا مقاومت محصول در برابر محصول افزایش یابد . عموماً از نایلون های بسته بندی شیرینگ در اکثر صنایع تولید مواد غذایی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و هر گونه آلودگی دیگر به مواد غذایی استفاده می شود و همینطور جهت بسته بندی سایر محصولات به منظور جلوگیری از آسیب و شکستگی به آنها بکار برده می شود. در موارد متفاوت از انواع مختلف نایلون بسته بندی شیرینگ مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال نوع نایلون شیرینگ برای بسته بندی مواد غذایی متفاوت با نوع آن به منظور استفاده برای بسته بندی محصولات حساس و شکننده می باشد. که هرچقدر میزان ضخامت نایلون شیرینگ بیشتر باشد مقاومت و محافظت از محصول افزایش میابد.

نایلون شیرینگ در تهران

نایلون شیرینگ به دو منظور در صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد:

 1. از نایلون شیرینگ در تمامی صنایع مواد غذایی بمنظور عدم ورود هر گونه آلودگی به داخل بافت محصولات مورد استفاده قرار میگیرد.
 2. از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات بمنظور جلوگیری از شکستگی و هر گونه آسیب به آنها استفاده فراوانی میشود.

از جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وحجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

نایلون شیرینگ حرارتی تهران

علت این نام گذاری بدان دلیل است که این پلاستیک ها قابلیت وکیوم کردن کالا را دارا هستند. این دسته از محصولات پتروشیمی نقطه ی ذوب پایینی دارند. به همین سبب با حرارت دهی به شکل کالایی که قرار است بسته بندی شود، تغییر شکل می دهند. این محصول با گرم شدن تا نزدیک نقطه ی ذوب کوچک می شود.نایلون شیرینگ حرارتی معمولا بین 150 تا 230 درجه ی سلسیوس گرما نیاز دارد. در این حال به سرعت به کالا می چسبد و کالا را وکیوم می کند. وکیوم به معنای مکش حداکثری هوای بین کالا با نایلون شیرینگ است. بسته بندی محصولات با دستگاه شیرینگ پک صورت می گیرد.
از شیرینگ حرارتی جهت جلوگیری از نفوذ هوا و رطوبت به داخل محصول جلوگیری از ورود گرد و خاک لوکس و زیباتر شدن کالا به سبب این که این محصول نایلونی و از جنس پلی اتیلن با دانسیته ی پائین است . به شدت به تغییرات دمایی حساس بوده و با حرارت دهی به سرعت به نقطه ی ذوب خود می رسد. پس برای پک کردن موادغذایی مانند بسته بندیهای آب یا نوشابه و یا پلمپ قوطی ها مناسب است.

نایلون شیرینگ حرارتی

یکی از بهترین پلاستیک ها برای بسته بندی محصولات تولید شده نایلون حرارتی یا همان شیرینگ است ، این پلاستیک حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورده نظر یا به اصطلاح شیرنگ شدن آن انجام می شود . نایلون وکیوم حرارتی به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی مواردی مانند پک های آب معدنی 6 تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید استفاده می شود . نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های حرارتی بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورد استفاده نمی شوند بلکه دارای طیفی گسترده تر از کاربرد ها است .

لیست قیمت نایلون شیرینگ

( درحال بارگزاری لیست قیمت )

لیست قیمت نایلون شیرینگ در تهران

برای اطلاع از لیست قیمت نایلون شیرینگ با وب سایت احسان پلاستیک در تماس باشید و یا با شماره تماس های :

021- 558 18 467: تلفن دفتر فروش
021- 555 83 209: تلفن دفتر فروش

خرید نایلون شیرینگ در تهران

برای خرید نایلون شیرینگ در تهران میتوانید به وب سایت احسان پلاستیک و یا از طریق بازار نایلون شیرینگ در تهران محصولات خود را خریداری نمایید.

کاربرد نایلون شیرینگ

کاربرد شیرینگ حرارتی در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آن ها را نام برد ، اما چند نمونه از کار هایی که از این نوع نایلون حرارتی استفاده می کنند عبارتند از :

 1.     بسته بندی کاشی و سرامیک
 2.     لاوزم یدکی خودرو
 3.     نوشابه و آب معدنی
 4.     باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
 5.     لوازم خانگی
 6.     سنگ های نما ساختمان

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

جهت خرید اینترنتی نایلون شیرینگ با احسان پلاستیک در تماس باشید .

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد. این نایلون منعطف و قابل شکل دهی می باشد و در درجه حرارت بالا برای وکیوم اجناس می توان از آن استفاده نمود در وکیوم اجناس حساس باید نایلون ضخیم تر را مورد استفاده قرار دهید

نایلون شیرینگ پک

برای بسته بندی های یک جور و ثابت نایلون شیرینگ تونلی استفاده می شود که اصطلاحا نایلون شیرینگ پلی اتیلن هم به آن گفته می شود. قطعا خرداری نایلون شیرینگ در تهران به صورت عمده به صرفه تر خواهد بود

سلفون شیرینگ

فرقی که مابین نایلون و سلفون است درمواد تشکیل دهنده آن می باشد. سلفون از شفافیت بیشتری نسبت به نایلون برخوردار می باشد.

اول. حفظ محصولات ازبرخورد ضربه در زمان نقل و انتقال

دوم. جلوگیری از آلودگی اجناس به خصوص در صنعت مواد خوراکی

خرید نایلون شیرینگ پک در تهران

شرکت احسان پلاستیک با سال ها تجربه در زمینه تولید نایلون شیرینگ شما عزیزان را در تهیه بهترین و با کیفیت ترین نایلون های بسته بندی به خصوص نایلون شیرینگ در تهران همراهی و مشاوره می نماید

جهت مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بر قرار نموده و با بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه خرید خود را انجام دهید.

پلاستیک شیرینگ حرارتی

تولید عمده پلاستیک شیرینگ حرارتی توسط تولید کنندگان بسیاری انجام می شود. تولیدکنندگان پلاستیک شیرینگ حرارتی بر اساس نیاز مصرف کنندگان نایلون های شیرینگ را در عرض ها و ضخامت های متفاوت تولید می کنند؛  این محصول از ابعاد ۶ سانتی متر شروع می شود و به ۱۲ سانتی متر ختم می شود. و میزان ضخامت این محصول بین ۳۰ تا ۴۰۰ میکرون است که مصرف کنندگان باید به ابعاد و وزن پلاستیک شیرینگ حرارتی هنگام خرید توجه کافی داشته باشند. تولید نایلون های شیرینگ می تواند به دو صورت نایلون سه لایه شیرینگ، یا نایلون پنج لایه باشد.
شرکت های تولید کننده نایلون شیلنگ در مشهد علاوه بر تولید انواع نایلون شیلنگ به تولید محصولاتی مانند:

 • انواع پلاستیک شیرینگ حرارتی بسته بندی
 • انواع طاقه های صنعتی و کشاورزی شفاف در ابعاد مختلف
 • انواع پیش بند و روتختی یک بار مصرف در سایز ها و رنگهای متنوع و چشم نواز
 • درب بطری در سایز ها  وزنگ های مختلف
 • پاکت های رکابی فروشگاهی و پاکت های فریزی و…… مشغول اند.

نایلون وکیوم

نایلون وکیوم یا همان نایلون شیرینگ به نمونه های گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک های برای بسته بندی موارد تولیدی است . نایلون وکیوم به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی موارد تولید استفاده می شود مانند پک های آب معدنی 6 تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید . نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورده استفاده نمی شوند بلکه دارای طیف گسترده تر از کاربرد ها است.

کاربرد  نایلون وکیوم

کاربرد نایلون وکیوم در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آن ها را نام برد ، اما چند نمونه از کار هایی که از این نوع نایلون استفاده می کنند عبارتند از :

 1.     بسته بندی کاشی و سرامیک
 2.     لاوزم یدکی خودرو
 3.     نوشابه و آب معدنی
 4.     باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
 5.     لوازم خانگی
 6.     سنگ های نما ساختمان

خرید نایلون

جهت خرید نایلون شیرینگ ، نایلون شیرینگ پک و ... با شماره تماس واحد فروش احسان پلاستیک در تماس باشید.:

 اصطلاح نایلون در صنعت روز دنیا و در بازار ایران معانی متفاوتی دارد. در بازار ایران نایلون، فیلم های دمشی بر پایۀ پلی اتیلن است که از ترکیب پلی اتیلن گرید سبک خطی و گرید سبک فیلم تولید شده اند. نرمی و چقرمگی از خواص مکانیکی مناسب در این پلیمرها است که موجب تقاضای زیادی از طرف بازار مصرفی کشور شده است. مهم ترین کاربرد نایلون ها در ساخت فیلم های جمع شونده (shrink) و بسته بندی، کیسه های تبلیغاتی و مواد پتروشیمی و نایلون های عریض است.
 در صنعت روز دنیا، نایلون به دسته ای از پلیمرها با ساختار پلی آمیدی گفته می شود. نایلون اولین الیاف مصنوعی سنتزی بوده و از مهم ترین و پرکاربردترین اعضای این خانواده در صنعت می توان نایلون ۶ و نایلون ۶.۶ را نام برد.

نایلون شیرینگ

 بسته بندی با نایلون شیرینک یک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی با نایلون شیرینگیک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند. با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی هایی که با این نوع نایلون ها انجام می گیرد، با استفاده از یک ماده پلیمری همه کاره است که برای بسته بندی کالاهای نهایی استفاده می شود. گرما با استفاده از یک تونل حرارتی یا یک اسلحه گرمایی برقی یا گازی به فیلم اعمال می شود.

یکی از مهم ترین مزیت های این نوع نایلون ها این است که هرگونه دستکاری بسته بلافاصله قابل تشخیص خواهد بود و به همین دلیل، بسیاری از شرکتهای داروسازی و تولید کنندگان مواد غذایی اکنون محصولات خود را اینگونه بسته بندی می کنند تا اطمینان حاصل شود که اقلام مورد نظر یا با سطح لزوم دقت لازم تحویل داده شده اند. سایر بانکها و سازمانهای دولتی از نوع خاصی از بسته بندی استفاده می کنند که در هنگام کشش مواد تغییر رنگ می دهد - این نشان می دهد که آیا فعالیت غیرمجاز وجود داشته است که با ذخیره یا انتقال موارد مذکور مشخص شود استفاده از این نوع بسته بندی گزینه ای مقرون به صرفه است و همانطور که گفته شد فقط به دو چیز نیاز دارد - گرما و پلاستیک. به همین خاطر با کمترین هزینه می توانید بالاترین سطح پوشش را به بسته های خود ببخشید.

مهم ترین مزیت های استفاده از نایلون شیرینگ

بسته بندی با استفاده از نایلون شیرینگ کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. نه تنها استفاده از آن آسان است بلکه طیف گسترده ای از مزایا را نیز ارائه می دهد.
حفاظت

هنگامی که گرما برای بستن بسته بندی استفاده می شود، یک مهر و موم بسیار محکم ایجاد می کند. این مهر و موم پلاستیکی سپس محتویات پیچیده شده را به خوبی محافظت می کند. پس از پلمپ، وسایل دیگر در معرض آسیب هایی که در اثر گرد و غبار، خاک یا رطوبت ایجاد می شود، آسیب پذیر نیستند. برخی از بسته بندی ها حتی با محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش همراه هستند تا محصولات شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه دارند.
دوام

نایلون شیرینگ از پلاستیک بسیار محکم و بادوام ساخته شده است. پارگی یا سوراخ کردن آن بسیار مشکل است. این نوع نایلون ها در برابر نور خورشید و یا گرما و سرما شل نمی شود و دوام بسیار خوبی دارد.