نایلون های کشاورزی در تهران

نایلون شیرینگ در تهران و نایلون لمینت در تهران یکی از اصلی ترین خدمات احسان پلاستیک است نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد. یک نوع نایلون که در کارخانه ناب پلاستیک عرضه می شود به نایلون کشاورزی یا نایلون عریض معروف است. این نوع نایلون فقط در بخش های کشاورزی کاربرد دارد و نمیتوان آنرا در صنایعی همچون خودرو سازی مورد استفاده قرار داد.

نایلون کشاورزی که به آن نایلون عریض نیز میگویند در انواع مختلفی همچون یک، دو و چند لایه تولید میشود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر میرود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد.

نایلون کشاورزی( نایلون عریض ) بصورت دو نوع گلخانه ای و همچنین مقاوم در برابر اشعه یو وی ساخته میشوند که کشاورز میتواند نایلون مناسب خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

کاربرد نایلون کشاورزی یا نایلون عریض در بخش های مختلف کشاورزی عبارتند از:

1. از نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده میشود.

2.  از نایلون عریض در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار میرود.

3. افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت میکنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده میکنند.

4. از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده میشود.

برای تولید نایلون عریض ابعاد بزرگی در نظر گرفته میشود. این نوع نایلون در عرض های 2، 4، 6، 8، 10و12 تولید و بفروش میرسد. البته عرضی که برای این نوع نایلون در نظر گرفته میشود کاملا به سفارش مشتری بستگی دارد.

ضخامت به کار برده شده در تولید نایلون کشاورزی و یا عریض نیز بین 30 الی 400میکرون متغیر است. نایلون عریض با ضخامت بالاتر به طبع مقاومت بالاتری دارند.

البته برای اینکه بتوان نایلون کشاورزی را به عنوان مسقف نمودن استفاده نمود باید از تجهیزات و همچنین ستون های فلزی مخصوصی استفاده نمود. این ستوان ها میتوانند این نایلون ها را بر روی خود نگاه دارند.

نایلون کشاورزی(نایلون عریض) قابلیت خوبی را برای نورگیری ایجاد میکند. نایلون کشاورزی شفاف میباشد و میتواند نور را به داخل محیط انتقال دهد که برای رشد گیاهان بسیار مناسب میباشد.

قابل توجه مشتریان عریر نایلون عریض و گلخانه را می توانیم به صورت uv با درصد های مختلف تولید کنیم.

نایلون شیرینگ درتهران دارای سایزهای مختلفی می باشد و عمدتا به خواست متقاضیان و به صورت اختصاصی تولید می گردد زیرا ابعاد نایلون و همچنین وزن آن متقیر می باشد ضخامت نایلون شیرینگ تا دویست میکرون می باشد و عرض آن تا صد و بیست سانتی متری هم می رسد

وقتی از نایلون شیرینگ استفاده می نمایید باید در نظر داشته باشید جهت محافظت از برخورد ضربهباید از چند لایه استفاده نمایید

نایلون شیرینگ در تهران دارای رنگ های مختلف تولید می گردد.

این نایلون منعطف و قابل شکل دهی می باشد و در درجه حرارت بالا برای وکیوم اجناس می توان از آن استفاده نمود

لمینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.
توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.